Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy kérdés: Lányok/nők akik...

Egy kérdés: Lányok/nők akik sminkelitek magatokat, miért szoktatok sminkelni? Miért jó nektek? Smink nélkül is lehettek vonzók, szépek. Eltudnátok képzelni smink nélkül az életeteket? Anélkül még gyönyörűbbek is lehettek csak szerintetek nincs így.

Figyelt kérdés

aug. 24. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Szeretek tetszeni magamnak
aug. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Szebb leszek a sminktől. Szerintem is, meg vak sem vagyok, látom hogy akkor jobban megnéznek.

A szám színtelen, arra szoktam rakni valami natúr rúzst. A szempillám rövid és színtelen, azt ki szoktam festeni. Ennyitől nem lesz nagyon más az arcom, a férfiak szerintem azt sem tudják megmondani hogy van rajtam smink ilyenkor.

Amúgy hétköznapokban még ennyit sem szoktam sminkelni, nem kardinális kérdés, tisztában vagyok vele hogy anélkül is tudok vonzó lenni. De ha szertnék még egy fokkal vonzóbb lenni az alapnál, akkor egyértelmű hogy előny a nem hullafehér száj, és a szabad szemmel is látható szempilla.

aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

"Egy kérdés: Lányok/nők akik sminkelitek magatokat, miért szoktatok sminkelni? Miért jó nektek?"

Mert úgy jobban tetszem magamnak. És mert a fényvédőmtől olyan csillogós lesz az arcom rásminkelés nélkül, hogy mindenki azt kérdezgeti mitől izzadtam le ennyire, ami marha unalmas.


"Smink nélkül is lehettek vonzók, szépek. Eltudnátok képzelni smink nélkül az életeteket? Anélkül még gyönyörűbbek is lehettek csak szerintetek nincs így."

Miért ne tudnám elképzelni? Életem nagyrészében nem sminkeltem, de mióta elkezdtem jobban értem magam.

aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert jól érzem magam sminkben
aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
78%
Na ez egyszerű. Mert szeretem. Szeretem próbálgatni a fajtákat, stílusokat, videókat nézni róla, a reggeli rutinomba beépíteni. Örömet okoz. Az életem smink nélkül ugyanolyan lenne, mint pl. gyertyák nélkül. Nem tudom érted - e a hasonlatot. Szeretek gyertyát gyújtani, de semmi gondom nélküle.
szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!