Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy kérdés: Lányok/nők akik...

Egy kérdés: Lányok/nők akik sminkelitek magatokat, miért szoktatok sminkelni? Miért jó nektek? Smink nélkül is lehettek vonzók, szépek. Eltudnátok képzelni smink nélkül az életeteket? Anélkül még gyönyörűbbek is lehettek csak szerintetek nincs így.

Figyelt kérdés

aug. 24. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Millió kérdés van már arról, hogy miért sminkelik magukat a nők, át van rágva a téma. Ha neked nem az tetszik, keress olyan nőt, aki nem sminkel.
aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Én mondjuk eleve sminkes vagyok.

Számomra ez egy lelki terápia is.

Nem az a cél a sminkkel, hogy elfedjünk, hanem, hogy a szépet kiemeljük, még szebbé tegyük.

Tanács: Nem azért nincs nőd, mert a nők sminkelnek. Azért nincs, mert van valami traumád ezzel kapcsolatban, amit kivetítesz. Ha megvan, feldolgozod, akkor elfogadod azt a nőt is, aki sminkel.

aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én nem teszek vakolatot a fejemre, csak szemhéjpúder+szempillaspirál. Azért mert kicsi disznószemeim vannak, és így egy kicsit meg lehet növelni,ki lehet emelni.
aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ööömm 2-es, az a tanács amit írtál, miből gondolod, hogy én nem veled azonos nemű vagyok és milyen neműekhez vonzódom? Nem hinném, hogy bármi is olyan egyértelműen lejönne a kérdésemből, hogy te ilyet szűrj le. De lényegtelen. (':
aug. 24. 15:36
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Nőre is ugyanúgy vonatkozik, amit írtam, de ott önértékelési probléma van. Kivetítesz valamit a sminkelő nőkre.
aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
95%
Mert szeretek sminkelni. Anélkül is teljesen jó a fejem és simán elmegyek bárhová natúr fejjel. Ahogy otthoni ruhában és fésületlen hajjal sem nézek ki rondán és el tudnék menni úgy is valahova de jobban érzem magam szép ruhában és megfésülködve. Na a smink is ilyen.
aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
95%
Én pl azért sminkelek ,mert ha nincs rajtam smink egyből megkérdezik beteg vagyok -e :D Karikás a szemem ,meg hasonló dolgok ,Szóval önbizalmat is ad
aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem okoz gondot smink nélkül lenni. Idén nyáron például egyáltalán nem sminkeltem magam, mert ebben a hőségben nem esik jól. Viszont ha olyan az idő és van kedvem, időm hozzá akkor miért ne. Nekem nagyon jól áll. Jó érzés szépnek lenni. Ahogy jó érzés stílusosan felöltözni vagy jó érzés frissen levágott hajjal eljönni a fodrásztól. Ezt most tényleg magyarázni kell?:)
aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Nehogymár te mondd meg, hogy más ne sminkeljen. Ki vagy te?
aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Sminkelés is egy hobbi, egy érdeklődési kör.

Természetes lányokat szeretem, de valakinek tényleg jót tesz a smink

aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!