Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van rajtam kívül aki csak és...

Van rajtam kívül aki csak és kizárólag fekete szemceruzát és enyhén szemöldökceruzát és ezeken kívül tényleg semmi más sminket sem szokott használni? (Jó, bár olyan az én stílusom, hogy annyi jól is áll hozzá és mást/többet úgysem használnék.⬛😅)

Figyelt kérdés

aug. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan
aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Én csak spirált, és színezett hidratálót.


Nekem a cerka túl keleteurópa.

aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Rengetegen vannak, akik SEMMIT se hasznalnak. Még szemceruzát se.
aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom minek foglalkozol másokkal. Ha neked így jó csináld így, mit változtat hogy rajtad kívül még hány nő használ ennyit?

Van rengeteg nő aki egyáltalán nem sminkel. Sőt valószínű többen nem sminkelnek a világon mint igen, már csak a szegénység miatt is. De tényleg mindenki csinálja úgy ahogy neki jó. Nem jár glória azért se ha nem sminkelsz, és azért se ha minden nap full sminkben tolod.

aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak még így, én is átálltam az egyszerűbb sminkre, főleg nyáron. Bár a szemceruza rajtam sosem állt jól, ezért tust használok + néha BB krém alapozó helyett, mert annak is azért természetesebb a hatása.
szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!