Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drogériás szempillaspir...

Melyik drogériás szempillaspirált ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyat, ami extrémmé teszi a szempilláimat, de nem tudom, hogy melyik a legalkalmasabb erre. Dm-ből vennék főleg.


Igazából ezek az elvárásaim, meg hogy ne legyen nagyon vastag az a része, amivel befested a szempilláid, ha így érthető XD ja és hogy ne legyen gagyi minőség! :)



aug. 16. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a három vált be, most a Max Factort használom, ami nagyon sz.r (nekem nem jött be) szerintem a maybelline, nagyon sok festéket visz fel, nagyon csomós csúnya tőle a szempillám, szinte darabokban áll rajta a festék.


[link]


[link]


[link]

aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De durva, én is pont ugyanezt a szempillaspirált néztem ki (Max Factor), ez tünt értékelések alapján a legszimpatikusabbnak :)
aug. 16. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Maybelline Lash Sensational Intense Black.

Évek óta ezt veszem újra.

Ha az nincs, akkor Maybelline Snapscara. Az is hasonló eredményt nyújt, csak könnyedebb az állaga, és gyorsabban le lehet mosni.

aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se tele van minden káros anyagal.

Inkább rendelem őket alaposan utánna nézve.

aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!