Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Primer és fixáló. Melyik az...

Primer és fixáló. Melyik az jó termék ezekből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom mindenkinek más válik be, de sajnos már sokszor ráfizettem, hogy a nem megfelelő terméket választottam így reménykedem hátha tudok jó tanácsot adni.


A bőröm főleg száraz és sokszor érzékenyebb. Ilyen bőrre szeretnék primert és és sminkfixálót találni megfizethető áron.

A Nyx fixálóval szemeztem, de nem tudom mennyire jó. Mindenképp "glass skin" finisht szeretnék elérni.



Illetve bónusz kérdés hol tudok ehez hasonló ecsetet találni? Olyat ami nem puha sörtéjű.(sárga kryolan ecsetre gondolok)


[link]



aug. 13. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A glass skin finisht tökéletes és bevált bőrápolási rutinnal lehet elérni.

Értsük meg, hogy a smink csak szép bőrön szép. Egy hidratáló fixálót hiába teszel fel száraz bőrre, ha nincs rutin, akkor csak beszívja a hidratálóanyagot, amire szüksége van.

Ecsetek közül nem tudom. Nézz szét dm-ben, kellékes üzletekben. A Douglasnak van egy saját márkás rövid, masszív, ferde ecsete. Az elég kemény.

aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bőrápolási rutin megvan, de sajnos nem pár hét alatt hoz megváltást. :( Belső hidratáció is van.
aug. 13. 10:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!