Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, milyen sminkeket...

Lányok, milyen sminkeket használtok suliba, illetve munkába, tehát hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Én a szemem szeretem sminkelni, mert kicsi szemeim vannak, és ha sminkelek akkor nagyobbnak tünnek. Szempillaspirált, szemhéjtust, szemceruzát, és szemhéjpúdert használok, abból van hogy feketét, vagy barnát teszek fel, de szeretek szineset is, pl. rózsaszín vagy lila :)


És amióta elkezdtetek sminkelni, azóta a környezetetek máshogy kezel titeket, vagy esetleg nagyobb lett az önbizalmatok? Hány éves korban kezdtetek érdeklődni a sminkelés iránt, és mikor kezdtetek el sminkelni?



aug. 18. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Imádok sminkelni de sokszor nincs időm rá. Tincses pillát ragasztok ha az elkövetkezendő napokban tudom hogy kevés időm lesz sminkelni.


Olyan 13-14 éves koromban kezdtek érdekelni a sminkek és valahogy ugyan ennyi évesen kezdtem el én is sminkelni. Eleinte csak szempillaspirál majd utana korrektor később a szemöldökömet is megcsinaltam mindig. Szépen jött minden sorba.


Ameddig te szeretsz sminkelni és jól érzed magad sminkben ne hagyd hogy mások befolyásoljanak!!

aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyet
aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Az évek során ez folyamatosan változott, jelenleg alapozó, pirosító, púder, szempillaspirál, műszempilla, szemöldökgél és szájfény. Nagyjából egy évig nem használtam mást csak szempillaspirált és szájfényt, pár hónapja jött vissza a kedvem a sminkeléshez. De azelőtt meg több mint fél évig minden egyes nap tusvonallal mászkáltam mindenhova.

Kb hat éve, hetedikes koromban vettem meg az első korrektorom meg szempillaspirálom, de már előtte is érdelt a sminkelés, már alig vártam, hogy elég nagy legyek hozzá :D

Azzal nagyon nem foglalkozok, hogy a környezetem mit mond rá, viszont a jelenlegi rutinommal sokat nőtt az önbizalmam, főleg a műszámpillák miatt. Nekem is nagyobbnak tűnnek a szemeim, jelenleg ez az új megszállottságom :)

aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!