Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket hordtok szívese...

Milyen sminket hordtok szívesen hétköznapokon? Milyen termékeket használtok? Mi az, ami nélkül szinte el sem indultok?

Figyelt kérdés
Kedvenc, számotokra bevált márkaneveket/termékeket is írhattok, ha van kedvetek! 😌

2022. ápr. 9. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Nincs olyan hogy valami nélkül el sem indulok.

Spirál, az sem minden nap

2022. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Szempillaspirál, szemöldök akármi (több félét használok így változó, hogy mikor melyiket), szem alá korrektor

Ezek nélkül nem szivesen megyek bárhová, ami tovább tart, mint elszaladni a tescoba. Lovely termékeket szeretem ár érték arányban nagyon, de sok márkától vannak sminkjeim.

2022. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Matt piros rúzs a kedvencem.


Szeretem azt, amikor csak rúzs van rajtam. Tudom hogy van, akinek ez nem tetszik, de az az ő problémája.

2022. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Alapozó, korrektor, púder, szemoldokceruza, szempillaspirál, piros rúzs vagy szájfény és pirosito mert nagyon fehér a bőröm.
2022. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Korrektor a szem alá alap.

Amit még általában szoktam, de megvagyok nélküle: barna szemceruza, szempillaspirál, barna szemhéjpúder, színezett ajakápoló.

2022. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevés alapozó, szájfény, pirosító, tus, szempilla spirál, szemhélyfesték.
2022. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rúzst használomlk legtöbbször, de sokszor az sincs rajtam. Armani Lip Maestro-t használok, 500-as szín. Halvány mályva színű, nem túl feltűnő, átlag hétköznapokra teljesen jó. Ha van programom, akkor az élénkebb színeket is szeretem, ezekben Jeffree Star folyékony rúzsai jöttek be a legjobban.
2022. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dior forever korrektor

Hourglass szempillaspirál

Romand szájfény

2022. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alap: maybelline szempillaspirál, l’oréal korrektor (szemkörnyékre + 1-1 pattanás/bőrhiba elrejtésére), max factor púder, l’oréal szemöldökceruza és szemöldökpor.
2022. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha csak a boltba megyek le vàsàrolni nem sminkelek, rėgen oda is sminkeltem! De màr smink nėlkül is kivagyok magamal bėkülve illetve ėn szerintem a böröm is ėrtèkeli a smink detoxos napokat, de ha munka, vagy ėppen olyan helyre megyek vagy csak ki akarom magam sminkelni. Akkor àltalàban a "mindenapi sminkem" tusvonal mània akàr magàba vagy szemhėjpùderel termėkek amiket ehez hasznàlok.

Miutàn elökėszitettem a bōröm böràpolàsi termėkekkel, catrice primer, L'Oreal infelible alapozò, Real Techques beuty blenderevel dolgozom el.

Korrektorbol most L'Oreal infelible korrektor de majd lecserėlem de magas a fedėse. Szemhejpuder, essence revolution àltalàban, tusbòl essence liquid ink vizàllò, szempilla spiràlbòl maybelone falsies lift lash/sky high, bronzositòt szoktam hasznàlni minden napokra butter bronzer, ecsetekbol real teques, highliter essence, kontur stick hogy konturozzam az orrom, szàmra jelenleg imàdom az àtlàtszò nedves hatàsù szàjfėnyeket maybeline lifter gloss 02-ice àrnyalat, de vàltozò van hogy rùzst, de nagyon sokàig hasznàltam magàban az essence szajcerkait 05-legendary àrnyalatba mert tartòs ės szėp mėg a maszkos idöket is birta. Pùderbòl L'Oreal tru match ♥️ Hatalmas smink rajongò vagyok.

2022. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!