Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
12%

Egyépként van benne walami .. én is csajszi wagyok .. jó attól hogy énnis hordok tornacipőt .. még énnis 6-kor kelek hogy kivasaljam a hajam és kisminkeljen magam=)

egyszówal nem igaz h minden magyar lány fiús .. de azsem hogy csak magassarkúban nőies egy csaj . vannak kissarkú esettleg lapos cipők ( balettcipők) abban is k.va jólnézhet ki egy igényes nő! És nálunk meg a fiúk olyanok sőőt manapság rosszabbak mint a lányok .. pink csőgatya .. meg pink felső .. atyavilág!! gondolkozzatok el ..

2010. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
66%

Egy igazán, szívből lélekből nőies nő tud helyesen írni...

;)

2010. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
60%

A magas sarkú cipő a nőiesség és az elegancia szimbóluma. Magasabbnak és vékonyabbnak látszanak benne a hölgyek.

A megemelt sarok mellett a lábszár és combizomzat tónusa fokozódik, ami segíti a vénás vér visszaáramlását az „izompumpa" révén. Ez a hatás jótékony azonban főként járáskor érvényesül. Ruiz-Ibán kísérletükben bizonyították, hogy sarokemelés közben bár testünk előre dől, de pont ebből a helyzetből hozzuk vissza törzsünket a medence hátrabillentésével. Ez sokunkban csökkentheti a túlzott ágyéki gerincgörbületet, enyhítve annak terhelését. A feltételes mód azért van, mert testfelépítésünk különböző, és bizonyos izmaink görcsös rövidülése megakadályozhatja ezt, ilyenkor térdhajlítással kompenzálunk, ami azonban nagyon káros!

Az ideális sarokméret 2-3 centiméteres.

2010. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
100%

A farmer és sportcipő önmagában még nem fiús, de úgy látom a lányok valamiért "elfiúsodnak", tisztelet persze a kivételnek.

Olyan lány kevés van, aki alapól nőies, kisugárzása van és felvehet bármit, akkor is nőies marad. Az anyáknak kellene erre odafigyelni kicsit, hisz' tőlük tanulnak a lányok. Én nem tudtam ezt az anyámtól megtanulni, nehezen találtam magamnak stílust, sokáig tartott.


Egyébként sportcipő helyett lehet sportos cipő, farmerből nőiesebb szabású, és póló helyett jól szabott top. És ez még mindig kényelmes.

De amikor azt látom, hogy pamut póló (sportpóló, nem top), hosszú, fekete muszlinszoknyával és legalább 100 éves szakadt, koszos edzőcipővel a viselet, közben a lány haja vasalt, sminkje fekete (és szerintem rémes), mobilja drága, akkor elgondolkodom, mit akar magától ez a 16 éves leányzó.


Kis off: tényleg nagyon feminim irányba haladnak itthon a fiúk és férfiak, kész haszon, hogy nem most kell párt találnom...

2010. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
87%

Hello!


Nem olvastam el az összes választ, de nem is strapálom magam, úgy néz ki, itt megvan a két tábor - abszolútkonverztornacipő és megállásnélkülmagassarkú.

Az én véleményem, 24 éves lányként, hogy főleg itt, Budapesten, bár ne kellene folyton hosszú nadrágot hordani, főleg így, nyáron, de én is csak párszor próbálkoztam azzal, hogy szoknyát, sortot vegyek fel - egyszerűen visszataszító és undorító volt, hogy mennyi beszólogatást kapok, csak mert ennyi bőr kivillant! Hozzáteszem, abszolút természetes lány vagyok, ehhez egyszerű trikót, nyakláncot, és bőrsarut vettem fel, de öt perc után már a földet kellett néznem megállás nélkül kínomban, nehogy véletlenül valaki be találjon szólni. Nekem ez nem megy így. de ha vidéken vagyok, akkor nincs aza az isten, hogy ne rövidnacit vagy nyári, nagyon szép ruhákat viseljek, tornacipő kizárva, de azért magassarkút nagyon ritkán vesz fel az ember a strandra... Budapesten meg ha az én környékemen valaki magassarkút vesz fel, az magára vessen, ha megtámadják és nem bír elfutni... barátom egyenesen megtiltotta, hogy ilyenben menjek ki, fontosabb neki a biztonságom, mint hogy milyen cipő van rajtam. Meg alapból nagyon magas vagyok, és a plusz tíz centivel annyira kilógok a tömegből, hogy azzal már szinte bevonzom a beugatásokat, füttyögést, cuppogást, ahogy tapasztaltam.

Amúgy ennek ellenére van barátom (most már vőlegényem:), aki nagyon nőiesnek tart, azt is értékeli, hogy soha nem sminkleme magam, vagy csak halványan, mégis mindenki megnéz az utcán, és az öltözködésem is bejön neki.

Hát ennyi! Ha valakinek csal úgy nő egy nő, ha szoknyát húz, az is biztos megtalálja élete párját - csak kicsit tovább kell keresnie.

2010. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim válasza:
54%

én úgy gondolom hogy nőies tudok lenni converse-ben is... de nem teszem mert arra nincs pénzem. 6db cipőm van:

-4cm-s sarkú szandál

-4cms sarkú topánka

-4cms sarkú hosszúszárú fekete műbőr csizma

-Adidas sportcipő ( nem ázik be)

-Dorkó (kínai)

ja bocs még van egy futócipőm de tényleg csak futás miatt...


2féleképpen szoktam felöltözni... vagy a nőies vonal vagy a sportos... ezt megtehetem mert versenysportoló vagyok... szolídan és szépen tudok felöltözni ha ahoz van kedvem... kevés sminket szoktam használni... amúgy Rocker vagyok... és nem hordok fekete ruhákat mint mások... :) mert öltözködésben számomra ez visszataszító

15/L

2010. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim válasza:
-ja bocs ( mert eleve azt írtam hogy 6, de amúgy 5 öt akartam írni :D )
2010. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
83%
Azért azt még megemlíteném, hogy vágynak a magassarkút viselő nő után a fiúk, de amikor az egyik sráccal együtt gyalogolsz magassarkúban az utcán és nem tudsz olyan gyorsan menni mint ő a lapos talpú sportcipőbe akkor azért jönnek a beszólások, hogy így nem érünk oda, meg, hogy kimondta, hogy ezt a cipőt vedd fel stb..
2010. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
68%
utolsó xD ez ismerős :D
2010. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

Tetszik ahogy az USÁ-ban öltöznek, így mint ezen az oldalon

[link]

2010. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!