Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
79%
Már nem azért, de ha én végigmegyek az utcán csak olyan pasikat látok, akiken fehér Converse+fehér csőgatya+rózsaszín póló van.. Na ők mért nem tudnak férfiasabban ötözködni? :D Nem csak a lányokat kéne fikázni.
2010. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
74%
Aha, tehát engem támadnak, nem tudok mit mondani, ezért "bezzeg de ők is". Tudod mit? Nem csak a lányokat fikázzák. Keress rá. Ezen az oldalon is tucatnyi kérdés foglalkozik a langyos, férfiatlan kisfiúkkal (akik sajnos gyakran elmúltak 18). De EZ a kérdés nem erről szól.
2010. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
73%

Köszi, h lepontoztál, mert őszinte választ adtam. Gondoltam a véleményemre vagy kíváncsi, nem arra, hogy mindenki csak a tiedre bólogasson.

Egyébként megmondom őszintén, én nagyon sokszor azért nem veszek fel magassarkút és szoknyát, mert védtelennek érzem magam benne. Este 10 után, ha egyedül ballagok vmi aluljáróban, nem akarom, hogy megnézzenek.

Egyébként egy olyan országban, ahol nagyon sokan éjjel-nappal dolgoznak vmi szar helyen csak, hogy legyen mit enni, ott talán ne ilyenekkel cseszegesd az ember lányát.

Amúgy röhejes, hogy ennyire a külsőségek rabja vagy.

2010. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó! Szívemből szóltál. Én is védtelennek érzem magam olyan ruhában és főleg este az utcán, és főleg, hogy milyen utánnad fütyülgetős, beszólogatós és ezzel értelmi színvonalukat kimutogató csávók vannak az országban, és főként éjszaka tör belőlük elő az állat.
2010. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
11%
FLAME WAAAAAAAR
2010. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
67%

A tornacipő harca a többi cipővel

http://www.youtube.com/watch?v=iY6VroKoB8E

2010. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
41%
Az előző oldali kérdésemre válaszolni senki nem válaszolt, csak lepontoztatok. Ezt vehetem véleménynyilvánításnak?
2010. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs milyen kérdés volt, de ha lepontoztunk az könnyen jelentheti, hogy nem volt érdemes válaszadásra, már meg volt válaszolva, vagy azóta meg lett válaszolva.
2010. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
64%
"Azért az, hogy ki csinos és nőies, stílustól is függ. Ne mondjátok már azt, hogy csak akkor lehet nőies valaki, ha a divatnak megfelelően, a csorda után megy. Egy kérdés: szerintetek a nőiesség és a csinosság együtt jár? Erre kíváncsi vagyok. Vagy lehet valaki úgy csinos, hogy közben nem nőies? Mert például szexi lehet egy nő úgy is, ha nincs nőiesen felöltözve. Szerintem." Ez volt a kérdésem.
2010. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem IGEN, határozottan. A csinos és a szexi olyan jelzők, amiket exkluzívan nőkre használunk (a szexit mondják pasikra is, de olyan felemás). Például ott van a nő tűzoltóruhában. Na most az se a rendes munkafelszerelés, hanem direkte női ruha, ami amúgy emlékeztet egy tűzoltóruhára.
2010. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!