Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó: te olyan összeszakadt nőket linkeltél, hogy nem tudom elképzelni, hogy hogyan tetszhet ez egy férfinak...
2010. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
89%
Kénytelen voltam, ha az a kritérium, hogy nem lehet magassarkú, jaa, és szoknya se nagyon, akkor a lezserebben, kényelmesebben "nőiesebb" ruhákat lehet maximum mutogatni.
2010. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jókat linkelt, vagyis vannak használható ötletek.

Nekünk (farmerhez és tornacipőhöz szokott magyar szemnek) talán szokatlanok, de határozottan nem rosszak.

2010. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
53%

"Utolsó: te olyan összeszakadt nőket linkeltél, hogy nem tudom elképzelni, hogy hogyan tetszhet ez egy férfinak..."


- Gondolom, nő vagy. És irigy. :)

2010. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a nőknek általában fingja sincs arról, mi tetszik, tetszene egy férfinak. Amíg nem látnak jó nőt, addig a férfiaknak sincs, mert sajnos a magyar lányok nem dolgoztatják meg a fantáziánkat. Egyszerűen a magyar lányok elhiszik, hogy nőiesek, mert sokan azt mondják nekik. Pedig nem kell mindent elhinni, amit egy fiú mond egy lánynak: a fiú lehet tapasztalatlan, és biztos, hogy bókolni akar.
2010. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
73%

El nem tudom képzelni egy érett, okos és sokat látott férfi hogyan tud egy olyan lányt abszolút nőiesnek nevezni, akin még egyetlen egyszer nem volt magassarkú és aki a tornacipőt és farmert még nem cserélte le semmire...

Aki erre azt mondja, hogy igazi nő, az valószínűleg egy 16 éves srác türkiz nadrágban, Converseben és előre fésült hajjal...

2010. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
46%
nekem ízlésem van, de pénzem nincs. ha adsz pénzt...
2010. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
35%

Mire nincs pénzed? Magassarkúra?

De tornacipőre van?

Akkor tornacipő helyett máskor nőies cipőt vegyél.

Szakadt farmer helyett pedig szép szoknyát.

2010. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
51%

12:10 tökéletesen igazad van.

Ezen az oldalon a többség 16 éves tini, akiknek a tornacsuka és a farmer a "minden". Na meg a vasalt haj :D

Mit várunk tőlük, hogy azt mondják, hogy semmi nőies nincs a tornacipőben? Akkor magukra mondanák.....


Az meg hülyeség (egy korábbi írta) hogy a ronda nőknek kell csinos ruha meg magassarkú :)

Szerintem aki ezt írja csak magát vigasztalja.... a kutyának nem kell tornacipőben (sem) mert rusnya meg dagadt, kár a pénzt áldoznia szép rucikra, mert attól még nem lesz szebb.... inkább ez lehet a valóság.


Megyek nézegetni külföldi divatoldalakat, ahol megannyi kreatív, szép, nőies holmit látok, és csak minden 10. lányon van tornacsuka.

2010. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
50%

Örülök, hogy egyetértesz velem, végre olyanokat is látok ezen az oldalon, akik úgy gondolkodnak, mint egy felnőtt nem pedig úgy, mint a legtöbb cs.tri...

:)

2010. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!