Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
61%
Azért az, hogy ki csinos és nőies, stílustól is függ. Ne mondjátok már azt, hogy csak akkor lehet nőies valaki, ha a divatnak megfelelően, a csorda után megy. Egy kérdés: szerintetek a nőiesség és a csinosság együtt jár? Erre kíváncsi vagyok. Vagy lehet valaki úgy csinos, hogy közben nem nőies? Mert például szexi lehet egy nő úgy is, ha nincs nőiesen felöltözve. Szerintem.
2010. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
41%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

+ a fekete hosszú hajammal, az ajak és septum piercingemmel gáz vagyok, mi? pedig, ha látnátok.. ;)

2010. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
69%

Lehet,hogy a 16 éves kiscsajok bomba alakúak,de ha megnézel egy orosz nőt[aki tényleg nő és nem tini]az nem éppen kistermetű és nem éppen nőies[tisztelet a kivételnek,de ezek a hétköznapi nők].

komolyan elvárod egy nőtől,hogy csak miattad[hogy legeltethesd a szemedet a fenekén] vegyen fel egy mini szoknyát amiben ülni sem tud sőt állni sem,mert valami munkás tuti beszól neki[nekem még ugyis beszóltak,hogy egy kockás térdgatya volt rajtam,belegondolni sem merek mi lett volna ha miniben vagyok:S:S]?

és amugy a converse-bőfarmer az a 10-16évesek körében divat.És ha az kényelmes,akkor miért ne vehetné fel?csak mert az neked nem tetszik?

Én soha sem festettem magamat[pedig nem áll annyira rosszul a festék] és érdekes,találtam magamnak pasit aki nem csak a számodra fiús lányokat szereti mint én hanem a NŐIES[-.-"]lányokat is.

amugy meg ezt a részt nem értem:

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

ha farmerben van és converse-ben akkor miért mutogatja magát? mert kivágottba van?-.-"a mini szoknya nem mutogatós?

amugy meg ha észre vetted volna minden országban mások az öltözködési szokások.ott lehet,hogy a pics@ mutogatás a menő itt nem.

amugy meg ez a fiús öltözködés leginkább a deák téren meg az ilyen helyeken divat.és nem várhatod el egy nőtől,hogy szenvedjen miattad egy rihába.mi nők sem várjuk el,hogy olyan ruhát vegyenek fel a férfiak amilyet mi gondolunk jónak.-.-

ez a véleményem,le lehet pontozni.nem érdekel.

2010. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

14:06!


Félreértettél.

Azt mondtam,hogy nálunk sajnos AZ a jó nő,tuti csaj aki kiteszi seggét+mellét.Nem tudnak úgy öltözködni,hogy egyszerre legyen nőies és ÍZLÉSES is.

A farmer+converse nem tartozik ebbe(nőies és ízléses)kategóriába.

2010. jún. 28. 17:53
 47/73 anonim ***** válasza:
72%

oké én értem az álláspontodat,de nem várhatod el egyetlen nőtől sem,hogy olyan ruhát vegyen fel ami éppen neked tetszik.Mert ami általáben a férfiaknak tetszene az marhára kényelmetlen.mint a szoknya.olyan mintha nem lenne rajtad semmi.Akkor mondja meg nekem bármelyik férfi,hogy mit vegyek fel ha ő már egyszer azt felvette.

tudom,hogy a converse és a farmer nem nőies,de nem csak a topánka és a magassarkú létezik.

Sajnos magyarország ilyen,hogy minnél nagyobb csöcseid vannak annál több pénzt kapsz és annál híresebb leszel.:S

2010. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
89%
Jól mondod csaj! A magyar pasik is öltözzenek olyan ízlésesen mint a Brad Pitt meg David Beckham, legyen rajtuk többször hanyag elegancia meg öltöny felső sportos cuccal párosítva. Ti az utcán mit láttok? Milyen ruhában járnak a magyar fiúkák, pasikák?
2010. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
87%
VALAHOGYAN milliószámra képesek a nők szoknyát hordani. A nőies ruha nem a 10 centis szoknyánál kezdődik, az a krvás ruha. Hiába tolod ezt a vonalat, csak hülyeségeket beszélsz, senki nem mondta, hogy miniszoknya és 24 centis magassarkú kell, csak te próbálod belebeszélni. Hosszú szoknya, térdig érő szoknya, bő szoknya, és akkor mindjárt nem is vagy mezítelen. De ha neked mégis, vannak csinos nadrágok is, viszont a legtöbb nőnek nem azért gond a szoknya, mert allergiás rá.
2010. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
51%

azért a 12-15 éves lányok ne tegyék már ki mindenüket.Így is vannak olyanok nem mindenki olyan.Gondolom nem jártál még más városokba azért nem láttál másokat....

A farmer is lehet csinos egy lányon : )

2010. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!