Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem legyen már mindegy ki milyen ruhát hord. :D
2010. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
78%

20:57 Tök igazad van..Annyiban javitanék, hogy sztem akár a kínai cuccok is lehetnek ízlésesek, de nekünk magyaroknak megvan az érzékünk ahoz, hogy a legcsillogóbb,legflitteresebb cuccokat válogassuk ki,amit 1000 méterről fel lehet ismerni, hogy MADE IN CHINA.

............

Jah, és ami a legszőrnyűbb......A magyar férfiak többségének ez jön be (a póthajjal és agyonszolizott bőrrel egyetemben).Szóval zsák a foltját...

Tisztelet a kivétel(ek)nek.

2010. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
83%

Nem is a kínai ruhával van a baj, hanem a cipőkkel.

A ruha végülis mindegy, hogy honnan van, mert ízléses farmer mindenhol pl. lehet venni, de sokan a kínaikban a flitteres, szarul kiszaggatott rémséget veszik meg. Pedig a kínaikban is nyilván lehet kapni ízléses farmert.


A cipő..... nem muszáj bőrnek lennie, de a fehér, rózsaszín stb. műbőrrel bevont cipők persze, hogy kényelmetlenek.

Nem feltétlen a Salamanderben kell venni 99.999 Ft- ért cipőt, de ne az 1500 Ft- osat viseljék a nők a sarki kínaiból (legalábbis ha igényesnek akarnak tűnni).


De persze mindenki azt hord amit akar, csak akkor ne lepődjön meg senki, ha ilyen véleménnyel vannak rólunk.


Nekem is volt orosz pasim, Ő is mondta, hogy már nem azt mondják, hogy milyen szépek a magyar nők, hanem, hogy k*rvák. És ezt több külföldi ismerősöm megerősítette.


És az orosz nők szépek, gyönyörűek és tényleg messze jobb ízléssel rendelkeznek mint mi.


Férfiak színtén...

2 20 év körüli srác lakik az utcánkban, mindkettőt lila, zöld, királykék stb csőgatyában látom rendszeresen, hülyén fésült hajjal..... fáj rájuk néznem (ráadásul olyan soványok mintha éheztetnék őket)....

2010. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
38%
Én "lógóseggű" nadrágban, adidas cipőben és egyszerű fekete, szűkebb szabású, nemcsöcskivillantós pólókban járok, mégis jól nézek ki, úgyhogy fakk! :D
2010. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
47%
Muhaha...rólam érdekes módon azt mondják, nőies vagyok. Pedig életembe nem volt rajtam se magassarkú, se simán szoknya(nadárggal hordom), se semmi kis cuki nőcis felső/ruha... és mégis. Nem is teszem az agyam, feláll a szőr a hátamon a nyafka kis p*csáktol.... és mégis nőiesnek mondanak. :D És kövérnek sem mondhatom magam(de lehet neked az vagyok) 160cm-el és 59kg-val... Nemcsak miniben meg magassarkúban és vasággyal együtt 40kg-san lehet nőies egy nő!!!
2010. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
49%

Én lazán öltözködöm, bár nem fiúsan...de eszem ágában nincsen reggel 8tól este 6ig magassarkúban rohangászni, vagy kényelmetlen cuccokban szenvedni az egyetemi előadásokon.

Ehhez képest majdnem mindenhol megnéznek, mert az alakom és az arcom így is látszik.

Persze a csúnya nők hordjanak is mindig full nőies cuccokat, mert másképp nincs esélyük!

2010. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
57%
Jól mondod utolsó, a csúnya nőknek van csak igazán szükségük sok vakolatra, meg póthajra, meg mindenféle kényelmetlen ribancos ruhára.
2010. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:

[link]


Na erről beszéltem.

Egy magyar streetstyle oldalon találtam.

A jobb oldalon lévő csaj,na az igen.

Így(ilyen stílusban) képzeljétek el az átlag ruszki nőt.

Bárcsak így öltözne a magyar átlag, egy cseppet sem morognék...

2010. jún. 27. 23:18
 29/73 anonim ***** válasza:
2010. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
90%

Pont itt mutatkozott meg a válaszokban is, mi a baj!

Nincsen kreativitás! Nőiesség hallatán mindenkinek a magassarkú jut eszébe, kismillió kifogással utána. Félreértés ne essék, én se flangálok minden nap abban. Amint írták felettem, van még több verzió is cipőben.

Szerintem a ruhát mindig a viselője teszi azzá, ami. Ha a ma divatos flegma, p.csás viselkedést akármihez párosítjuk, az szerintem szörnyű. Ha ezt uniszex darabokkal párosítjuk, akkor jön létre az a katasztrófa, ami. Hogy nők vagyunk szerintem, az egy csodálatos dolog - és nem, nem mindegy miben vagyunk! Mert egy nőnek a vérében van a cicomázás és az ízlésesség, a gyengédség. Az egyik legegyértelműbb formája a nőiség átérzésének az öltözködés, ami öröm is tud lenni. A kérdezőnek nem tudok választ adni, rosszak a példák a médiában, szerintem ennyi, rosszak a trendek. Na és ahogy írták, a bunkó férfiak! Sokszor, tényleg nem éri meg vállalni a csinos öltözködést azért a sok taplóságért! Ha a magyar lányok k.vák, akkor a magyar férfiak hegyiemberek.


Azért pár bátorító ellenpéldát mutatok, hogy sokszor több megoldás is van, mint a farmer-tornacipő, és még magassarkú se kell hozzájuk - és mégis nőiesnek tűnnek. Szerintem csupán ízlés kérdése, mint említettem.. És még csak nem is hivalkodóak.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!