Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
10%
Ez a véleményem és kész :)
2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
86%

osztom az álláspontod, kérdező

bár azt még hozzátenném, hogy ha egy nőből árad az, hogy nő, tud nőként viselkedni, és alapvetően nőies a kisugárzása, akkor akár tornacipőt és farmert is hordhat, nem fog furának vagy fiúsnak hatni. persze semmilyen kényszerítő erő sem fogja arra rávenni, hogy állandóan farmer+tornacipő kombinációban mászkáljon.

2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
71%
Azért, hogy a fiúk csorgathassák a nyálukat az utcán még nem fogja minden lány magassarkút húzva vízhólyagosra kínozni a lábát meg tüdőgyulladást kapni a tenyérnyi kivillantós rucikban. Lányok, de most őszintén ugye Ti se vagytok önmagatok és nem is tudjátok jól érezni magatokat ha libabőrösek vagytok, fázik a cickótok, meg sajog a lábatok a magassarkúba? Egy kényelmes puha meleg ruhában és sportcipőben többet tudok mosolyogni mint egy kínkeserves magassarkúban és egy olyan ruhában amibe meztelennek érzem magam.
2010. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
53%

Hiába rinyáltok, tényleg csúnyán öltözködnek a magyar lányok.Nem kell eltétlenül magassarkút elvenni ahhoz, hogy valaki csinos legyen..

Kérdező!Szerintem az a legnagyobb baj, hogy a legtöbb lány megy a "divat" után, azt hiszik ez kell a férfiaknak..Volt egy lányismerősöm aki tényleg nagyon csinosan öltözködött, de kábé körberöhögték, és azt mondták régimódi..Persze, aki nem tornacipős, nincs tépettre vágva a haja az már nem menő..

Magyarországon ez a divat:

[link]

2010. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
47%

bocsi, itt a kép:Ez a 2 főtipus:

[link]

[link]

2010. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
67%

Én osztom a véleményt...nem muszáj magassarkúban lennie, egy nőnek ahoz, h Nőies legyen!De mostanság, igen sok olyan lány van,akik torna cipő és lógó seggű farmert hordanak.

Sokszor láttam, nagyon igénytelen lányokat,akikre rossz volt még rá nézni is!Nem kell, miniben és tűsarkúban lennie, egy Nőnek,hogy a Férfiak, nőként kezeljék, eleve egy igazi nőből sugárzik a nőiesség még, ha egy pulcsiban és egy sima farmerban van és még a haja sincs belőve.A súly pedig,az egy külön dolog ez genetika,ha minden nő egy forma magas és súlyú lenne, az unalmassá válna. Nem lehet mindenki, karcsú és 'tökéletes'!!Nem mindenkinek egyforma az ízlése se;)Szóval nem azt mondom,hogy egy nő, ne adjon magára,de azt se,hogy úgy fessen mint,egy 'sarkcsillag'.Kellően adjon magára és figyeljen oda, a külsejére és ne, csak mindig, ugyan azokat a göncöket hordja;)

15/L

2010. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
44%

Sok tornacipős elhízott farmeros idióta hogy felháborodott :D

Ahelyett, hogy elgondolkodnának, miért jön kritika. A magyar lányok igenis fiúsan öltözködnek, hiába LEHETNE nőies valaki farmerban, sportcipőben, ha nem az. A két dolog összefügg: az lesz fiús ruhában is nőies, aki amúgy általában nőiesen néz ki, és csak most valamiért. Szóval ti kényelmes lányok nem lesztek soha nőiesek csak úgy.

2010. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
84%
Nem attól lesz valaki nő (ahogy az egyik válaszoló írta), hogy mindennap 6kor kel, hogy tökéletes legyen a sminkje, haja, ruhája. A pasik nagyrészt így is, úgy is, csak ki akarják használni, ha jól néz ki. Egy nő a viselkedésétől lesz nő, nem attól, hogy szoknyát és magassarkút hord. Akinek megvan a kisugárzása, az egy szemeteszsákban is leveszi a lábáról a pasikat, aki ehhez nem ért, az tetőtől talpig kikészítve sem lesz erre képes. Az én véleményem szerint itt nem is éri meg úgy 'kiöltözni' egy nőnek, ahogy amúgy megtehetné, mert a pasik legtöbbje egyszerűen tiszteletlen, ha egy darab hús már kilátszik, csorgatják a nyáluk, füttyögnek, beszólogatnak. Az ilyen atrocitások miatt nem éri meg strapálni magad, ha egy leheletnyi dekoltázs vagy comb ezt a reakciót váltja ki az átlag magyar férfiból, még a legszolidabb lány is r*bancnak érzi magát.
2010. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
65%
A 20:48-as nagyon jól leírta,hogy mért is ilyen a helyzet;)
2010. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
45%

Osztom a kérdező véleményét.


Mi az az ország vagyunk, ahol a menő a tornacsuka, a sok latex, lakk, flitter stb. Minden ami rémes.


És az az ország, ahol a fiúk lila csőnadrágot hordnak.......


A lányok azt hiszik, hogy a latexnadrágban és a kínai boltok műanyag (mert még műbőrnek sem nevezhető) cipőjükben és a "minden kinn van" ruháikban szexisek (pedig csak inkább sarki hölgyeknek tűnnek).

Pedig a szexisség sokkal jobban átjön egy csinos nyári ruhában, sőt. És bárki bármit mond, a kényelmetlen magassarok és a tornacipő között elég sok átmenet van. Van balerina, törpesarkú, telitalpú és még ezer más cipő, amiben nem lesz vízhólyagos a láb.


Persze amíg kínai boltos förmedvényt viselnek a lányok, addig ne is számítsanak kényelemre.

A kényelemnek ára van, mert azt csak a minőségi cipők nyújtják. És egy minőségi bőrcipőben mégha magassarkú is, nem lesz se bütyök, se hólyag de még csak fájó talp sem.


25 L

2010. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!