Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl rib. sen öltözködnék?

Túl rib. sen öltözködnék?

Figyelt kérdés

A suliba mindig cicagatyába, vagy extra rövid nadrágba vagyok, ami alá színes harisnyát veszek fel (kéket, rózsaszínt). Szinte az összes fiú az én fenekem bámulja, meg viccelődnek velem, hogy amikor le akarok ülni a székemre, ráteszik a lábukat, hogy üljek bele, meg az ujjukat is odatartják, hátha beleülök. Ha kicsit előrehajolok, sokszor nyomtak ceruzát, krétát a fenekembe (a ceruzának a tompábbik végét).

Harisnyát sokszor veszek fel, és rendszeresen azzal viccelődnek, hogy ha nem figyelek, kijukasztják a harisnyám. Ez akkor szokott lenni amikor tesizünk és az öltőben leveszem a harisnyám. Olyankor valaki bemegy és kijukasztja. Olyanok is voltak, hogy a lábam között volt egy nagy lyuk a harisnyámon és úgy kellett lennem aznap. (Nagyon rövid a

nadrágom, kicsit kilátszik a fenekem alja belőle, és nem volt kellemes úgy

hazamenni, hogy a fenekemen, meg elől is szét van szakadva a harisnyám.

Szerintetek nekem kéne máshogy öltöznöm, vagy a fiúkkal kéne beszélnem, vagy mit csináljak?



2014. szept. 10. 16:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Huh, szerintem kezdj el hosszabb nadrágokba járni ha vágysz a fiúk társaságára (plusz a lányokéra, mert sokan nem díjazzák ezt a fajta stílust) nem éri meg...

De a felismerés már fél siker, úgyhogy csak hajrá! :-)

2014. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Öltözz másképp!
2014. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Ha ígz jól nézel ki akkor máshogy is
2014. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Amit a 14-es leírt az etalon! Így kell öltöznöd mindig.
2015. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!