Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy ha 16 évesen így öltözköd...

Hogy ha 16 évesen így öltözködnék az nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy nagyon jó stílusom de most már minden 2. ember úgy öltözködik, és úgy gondoltam stílust kéne váltanom. [link] Ha így öltözködnék 16 évesen az ciki lenne? Vagy várjak még vele 1-2 évet? Szeretnék csinos lenni és ez az irányzat tetszik. kettőspont zárójel

2014. júl. 8. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem túlzás. Majd ha már dolgozol, vagy felsőoktatásban tanulsz.
2014. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ugyanígy gondoltam, hanem valami hasonló. Ing, blézer, farmer és kiegészítők persze azért ésszel. Akkor hagyjam még?
2014. júl. 8. 17:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen stílus? Mert sztem tök átlag.
2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Várj még vele.
2014. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan
2014. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ebben a férfias szerelésben mi a csinos? Ha egyedi akarsz lenni, akkor a szoknya sokkal jobb választás lenne. Hozzá egy top vagy bármilyen más felső + egy topánka, s mindjárt különleges, csinos, nőies vagy, ráadásul a korodhoz is sokkal inkább passzol. 23/f
2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerintem nem férfias..bááár..:D A szoknyákért nem igazán vagyok oda, amiket felhúznék azok nem állnak jól (nem a legkisebb a fenekem:S)
2014. júl. 8. 20:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj:) Viszont ha így öltözöl készülj fel, hogy senki nem fog téged gyerekként kezelni:) és egyébként nekem nem tűnik férfiasnak, és elegáns is.:)
2014. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ igen az az a szóó! :D Elegáns, valahogy nem jutott eszembe :D szóval, szeretnék picit elegánsabban öltözködni mint most :) Hállelújáá olyan iskolába járok, ahol nem nézik úgy a külsőségeket (legalábbis nagy része) így, attól még, hogy máshogy öltözködök ugyanúgy bánnak velem/én sem változok:)(tapasztalat..néha azért voltak már csinosabb/elegánsabb napjaim):)
2014. júl. 8. 20:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve, hogy kinek hogyan kell öltözködnie. Ha te igy jól érzed magad, és tetszik ez a stilus, akkor ne mások véleménye érdekeljen.
2014. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!