Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18 évesen mennyire "ciki" a...

Bratilla kérdése:

18 évesen mennyire "ciki" a rövidnadrág harisnyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval... én nagyon szeretem az ilyen összeállításokat, de eddig valamiért soha nem öltöztem így, mert sok rosszat hallottam, hogy igénytelen, stb. én meg féltem az osztálytársak véleményétől. Most viszont eljutottam oda, hogy nem nagyon érdekel a véleményük, de azért tőletek szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok.

Elsősoran hűvösebb nyári estékre szánnám, meg hűvösebb őszi napokra, suliba.

Legtöbbször fekete rövidnadrágot és fekete, vagy valami sötét harisnyát vennék fel, szerintem.

Ilyesmi stílus:

[link]


18 évesen ez tolerálható, vagy már idétlen?


Köszönöm előre is! :)


2014. júl. 1. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igénytelen összeállítást is csinálni, de én személy szerint szeretem a harisnya + short párosítást. Hasonlóképpen hordom, mint amit linkeltél. Szerintem ez csinos és ízléses.

24/n

2014. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem kor függő nekem alapból nem tetszik, de ismerek 30 évest is aki hordja mert neki tetszik. Én se 18 évesen se most 30 évesen sem venném fel mert nekem nem tetszik, valahogy nekem fura a kettö együtt. de sokan hordják ha neked tetszik hord.
2014. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, ahogy a második válaszoló.

27 éves vagyok, se most, se korábban, se később nem venném fel. Nekem nem tetszik. De ha neked tetszik akkor hord.

2014. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm hordja így (sőt, van aki még cicanacival is), de nekem nem tetszik. Ha neked igen, vedd fel nyugodtan, teljesen elfogadott kortól függetlenül.
2014. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fekete harisnyához fekete cipőt tudnék elképzelni és fekete szoknyát, vagy fekete shortot, nem kéket. Nekem ez így fura.
2014. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki, én is szoktam így hordani.

29L

2014. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A képen látható összeállítás jól néz ki. Nem találok benne semmi kivetnivalót. Ha tetszik és szereted nyugodtan hordhatod.
2014. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, de azért nyárra nem ajánlanám, megsülnél benne. Inkább majd ősszel :)


22/L

2014. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as: néha olvasd el a szöveget is, ne csak a kérdést.... Írja, hogy HŰVÖSEBB estékre szánja, valamint őszre. Senki nincs olyan hülye, hogy 30 fokban húzzon harisnyát a short alá.
2014. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem idétlen, vannak azért akik így öltöznek, nem csak hűvösebb időbe. Vannak akiknek tetszik így, vagy nem szeretnek csupasz lábbal lenni, amúgy én is így vagyok, én is harisnyával szoktam gyakran rövidnadrágot hordani pedig ffi vagyok :)
2014. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!