Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18 évesen mennyire "ciki" a...

Bratilla kérdése:

18 évesen mennyire "ciki" a rövidnadrág harisnyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval... én nagyon szeretem az ilyen összeállításokat, de eddig valamiért soha nem öltöztem így, mert sok rosszat hallottam, hogy igénytelen, stb. én meg féltem az osztálytársak véleményétől. Most viszont eljutottam oda, hogy nem nagyon érdekel a véleményük, de azért tőletek szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok.

Elsősoran hűvösebb nyári estékre szánnám, meg hűvösebb őszi napokra, suliba.

Legtöbbször fekete rövidnadrágot és fekete, vagy valami sötét harisnyát vennék fel, szerintem.

Ilyesmi stílus:

[link]


18 évesen ez tolerálható, vagy már idétlen?


Köszönöm előre is! :)


2014. júl. 1. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es: te meg néha gondolkodj, mielőtt rátámadsz valakire. Én még életemben nem tapasztaltam olyan nyári estét, amikor harisnyát kell felvenni. Ha te igen, akkor hát csak vegyél fel.
2014. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az ilyen. Nem rossz a képen látható összeállítás, de nekem jobban tetszene, ha a nadrág picit elegánsabb stílusú lenne.


27/n

2014. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, semmi ciki nincs benne. Éppen hogy nem igénytelen, hanem igényes.
2014. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!