Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz lenne? :S

Nagyon gáz lenne? :S

Figyelt kérdés
170 cm vagyok 69-70 kg. Holnap nagyon meleg lesz, gondolkoztam a rövidnadrágon. Combközép alá ér, és nem feszes, hanem kicsit bővebb. Csak attól félek, hogy cikizni fognak miatta a suliban.:s Amúgy a combom felső része vastagabb, láttam magam már tükörben,én nem láttam vészesnek, anyu se, de nem akarom magam leégetni..

2014. jún. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyáltalán, inkább normális ilyen melegben.
2014. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne gondolkozz azon, hogy ki szerint lesz ciki.. Ha jól érzed benne magad akkor vedd fel bátran. Ha van önbizalmad akkor sokkal jobban fog állni mint egy csontváz lányon.
2014. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 9. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, akin van 5 kiló felesleg, az 40 fokban is csak hosszú gatyát és pulcsit merjen hordani. Strandra meg eszedbe se jusson lemenni!
2014. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!