Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl rib. sen öltözködnék?

Túl rib. sen öltözködnék?

Figyelt kérdés

A suliba mindig cicagatyába, vagy extra rövid nadrágba vagyok, ami alá színes harisnyát veszek fel (kéket, rózsaszínt). Szinte az összes fiú az én fenekem bámulja, meg viccelődnek velem, hogy amikor le akarok ülni a székemre, ráteszik a lábukat, hogy üljek bele, meg az ujjukat is odatartják, hátha beleülök. Ha kicsit előrehajolok, sokszor nyomtak ceruzát, krétát a fenekembe (a ceruzának a tompábbik végét).

Harisnyát sokszor veszek fel, és rendszeresen azzal viccelődnek, hogy ha nem figyelek, kijukasztják a harisnyám. Ez akkor szokott lenni amikor tesizünk és az öltőben leveszem a harisnyám. Olyankor valaki bemegy és kijukasztja. Olyanok is voltak, hogy a lábam között volt egy nagy lyuk a harisnyámon és úgy kellett lennem aznap. (Nagyon rövid a

nadrágom, kicsit kilátszik a fenekem alja belőle, és nem volt kellemes úgy

hazamenni, hogy a fenekemen, meg elől is szét van szakadva a harisnyám.

Szerintetek nekem kéne máshogy öltöznöm, vagy a fiúkkal kéne beszélnem, vagy mit csináljak?



2014. szept. 10. 16:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Alapvetően nincs r.bancos öltözködés. Csak r.bancod viselkedés. Megnézném, hogy vagy felöltözve, de nagyából elképzelem. Ez egy érdekes dolog. Az öltözködéssel van némi baj, főleg ha mindig ilyen. De igazából meg az öltözködéssel semmi baj. Te veled van a baj, azért viselkednek így, mert megtehetik veled. Valószínűleg neked is tetszik, hogy foglalkoznak veled, még ha így is. Ha nagyon zavarna, határozott lennél és megmondanád őket, hogy hagyjanak, de komolyan, akkor békén hagynának.

Hány éves vagy?

2014. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem illik iskolába menni ennyire rövid nadrágban, mégha harisnyát is veszel alá. Legalább combközépig, inkább térdig érő nadrágot vegyél fel.


De valld be, hogy alapvetően tetszik neked, hogy így aláznak a fiúk (mert ez valójában alázás a javából...)


Neked kéne tisztességesen felöltözni.

2014. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát kicsit izgat, de csak nevetnek, meg én sem veszem komolyan. Csak azt mondom, hogy nemár, kicsit nyávogva... ők meg nevetnek. Persze én se sírva mondom, hanem mosolyogva...
2014. szept. 10. 17:10
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
r.banc vagy
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Remélem, ez egy kamu kérdés :D


Fenékvillantós rövidgatyát iskolába? Normális vagy? Cicagatya (valamiért sejtem, hogy nem hosszú felsővel veszed fel)?


"Ne máááár", ezzel csak bíztatod őket. Ráadásul nyávogva?


Ha normálisan öltözködnél, nem cseszegetnének ilyenekkel, de mivel leírásod alapján úgy öltözködsz, mint egy utcasarki, és ezt még tetézed is az affektálós, nyifi-nyafi hangnemmel, így egy tipikus tiniribi vagy.

2014. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez ribis. Nagyon. Pláne suliba. Mindegy, okos biztos nem vagy, így legalább a seggedért szeret valaki.
2014. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Milyen suli ez már,hogy így öltözködhetsz?

Az ilyen öltözködés nem oda való...sőt nem is tudom...talán még a strandon,tengerparton oké de iskolába azért járunk hogy tanuljunk,nem pedig azért,hogy a fél fenekünk mutogassuk. Vagy eltévesztetted a házszámot?

2014. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözéked leírás szerint nagyon is az. A viselkedésed is nagyon az lehet, ahogy látom a válaszaidból. Egyszóval: egy agyatlan tinipi..csa vagy
2014. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el, hogy létezik ilyen....

Nem tudom hány éves lehetsz, de tiszteld már meg másokat, hogy nem öltözöl fel így, főleg nem suliba!

2014. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jo, de azt mondják hogy csinos vagyok.
2014. szept. 11. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!