Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákban öltözködnek a...

Milyen ruhákban öltözködnek a 26 év körüli anyák?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó. Ha valakinek szuper szexi alakja van mindent megengedhet. Az öltözködés független az anyaságtól.
2014. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy egy anya már nem öltözködhet sem fiatalosan sem kihívóan, főleg ha a gyermek ott fogja a kezét.
2014. máj. 27. 05:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, ki tiltja meg nekik? Mindenki úgy öltözik ahogy akar. Nekem 30 évesen is szexi/vagány stílusom van, mert nekem így jó, mindig ilyen voltam. Más véleménye meg nem számít.
2014. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez az hogy mások könnyen megszólhatják és akár még Ku*VÁNAK is nézhetnek ha kihívóan öltözködik egy anya.

És az embert nagyon meg tudják nézni, és hallottam már hogy úgy szólták meg hogy hallotta is az illető mert épp hogy csak elhaladtak mellette de már mondták is egymásnak.

2014. máj. 27. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy anya, attól még ugyanúgy nő is az illető. Ráadásul fiatal. Öltözzön az ízlésének, alkatának valamint a korának megfelelően!
2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!