Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furának gondolnának ha másképp...

Furának gondolnának ha másképp öltözködnék?

Figyelt kérdés

Unom már az egyszerű farmer-póló összeállításokat és szeretnék "különlegesebben" öltözködni.

(pl. [link] )

Az alakom jó, szinte bármit felvehetek feszestől a rövidnadrágig, magassarkútól a kivágott pólókig bármit.

Furcsának néznének/kiközösítenének ha így öltözködnék és márkás cuccokat hordanék? Most is inkább márkás cuccokat hordok és az osztálytársaim azt mondják hogy el vagyok kényeztetve pedig nem.. :/



2014. máj. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit gondolnak rólad mások?
2014. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te jól érzed magad benne akk nincs baj. Fiú vok. Egyszerűen öltözködtem, meg minden, majd egyszer vettem egy rozsdabarna nadrágot. Eleinte szorongtam, hogy lenénznek, mivel ,,megváltoztam"... De eszembe jututt, hogy: ,,Nekem ez tetszik, ez jól áll. Nem vehetik el a jókedvemet, csak mert színes gatyát hordok. Nem vehetik el az önbizalmam. Ha ezért megvetnek, kiközösítenek, hülyék." Másnap bementem az új nadrágban. Tudod mi történt? Nem vetettek meg (!!!). Meg se említették hogy mi lett velem (!!!). Eszükbe se jutott (!!!). Csak annyit mondtak (a lányok ;D) hogy sexy a nadrágod Dani.

Öltözködj másképp!

2014. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
feltűnési viszketegség
2014. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de Bp-en sokan öltözködnek így. Nem értem miért néznének ki, annyira azért nem nagy cucc a legtöbb összeállítás.
2014. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D utolsó: Románia ès itt mindenki átlagos
2014. máj. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!