Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl rib. sen öltözködnék?

Túl rib. sen öltözködnék?

Figyelt kérdés

A suliba mindig cicagatyába, vagy extra rövid nadrágba vagyok, ami alá színes harisnyát veszek fel (kéket, rózsaszínt). Szinte az összes fiú az én fenekem bámulja, meg viccelődnek velem, hogy amikor le akarok ülni a székemre, ráteszik a lábukat, hogy üljek bele, meg az ujjukat is odatartják, hátha beleülök. Ha kicsit előrehajolok, sokszor nyomtak ceruzát, krétát a fenekembe (a ceruzának a tompábbik végét).

Harisnyát sokszor veszek fel, és rendszeresen azzal viccelődnek, hogy ha nem figyelek, kijukasztják a harisnyám. Ez akkor szokott lenni amikor tesizünk és az öltőben leveszem a harisnyám. Olyankor valaki bemegy és kijukasztja. Olyanok is voltak, hogy a lábam között volt egy nagy lyuk a harisnyámon és úgy kellett lennem aznap. (Nagyon rövid a

nadrágom, kicsit kilátszik a fenekem alja belőle, és nem volt kellemes úgy

hazamenni, hogy a fenekemen, meg elől is szét van szakadva a harisnyám.

Szerintetek nekem kéne máshogy öltöznöm, vagy a fiúkkal kéne beszélnem, vagy mit csináljak?



2014. szept. 10. 16:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ribizlis, de látom, élvezed, hogy minden fiú veled foglalkozik...
2014. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, hogy csinos vagy, mert továbbra is látni akarják a segged. De hidd el, az ilyen csajokat a fiúk(is) kiröhögik a hátuk mögött. Vagy ezt arra értetted, hogy jó az alakod? Mert elég sok nőnek az, mégsem mutogatják ennyire. Az, hogy kinek van jó teste normális ruhákban is látszik.
2014. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor szerintetek milyen ruhákba járjak?
2014. szept. 12. 15:53
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokba, amikből nincs kinn a hátsód, hasad, melled és nem félig átlátszóak.

Farmer, póló/blúz, pulcsi. Ha rövidgatya, akkor legalább combközépig érő; ha szoknya, akkor a térdig érőnél lehet rövidebb, de combközépig érőnél azért hosszabb, mivel az egy nyitott ruhadarab.

Cicagatyát hosszú, fenék alá érő felsővel/pulcsival szokás/illik felvenni, csak a tizenéveseknek szent meggyőződése, hogy azt nadrág helyett kell hordani.

2014. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, hogy megéri-e változtatni. Most a fiúk egyik kedvence vagyok. Igazából kicsit izgat ha a testemmel foglalkoznak.
2014. szept. 12. 16:10
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek kérdezted meg, hogy "Akkor szerintetek milyen ruhákba járjak?"

Fiúk kedvence, röhögnöm kell... :'D

2014. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondásod alapján nem lehetsz több 15-nél.

És igen: ez ribis viselkedés. Elhiszem, hogy tetszik, hogy a "fiúk kedvence" vagy, de igazából az ilyen lányokra szokták azt mondani, hogy dugni jó lenne, de barátnőnek nem kellene. Ebbe a kategóriába akarsz tartozni?

2014. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én egy normális férfi vagyok, és azt mondom neked, hogy felejtsd el ezt a rövidgatya stílust, és a harisnyádhoz vegyél fél egy rendes szoknyát, lehet farmer is.Ahogy te leirtad a ruhád alapján , persze, hogy kicikiznek, pont azért mert nem úgy öltözködsz ahogy kéne. Fájna ha más divat után néznél, és mindjárt másabb érzés lenne, ha nem piszkálnának annyit?
2014. szept. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
sztem beszéjj a fiúkkal
2014. szept. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%
Ha meg elkap egy idősebb és jól megrak, akkor meg jössz ugye hisztizni, hogy megerőszakoltak és veled lesz tele a média, hogy megint mit tett egy perverz a szegény lánnyal, hát meg is érdemli aki ilyen gyagya!
2014. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!