Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is undorodik a szandálos...

Más is undorodik a szandálos férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy komoly munkahelyen dolgozom kb. 15 férfi kollégával és ebből kb 10-en papucsban vagy szandálban mászkálnak. Már nem merek lenézni a földre , mert ha meglátok egy undorító férfi lábfejet öklendezem...
2009. ápr. 16. 08:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szandált én például fel nem vennék,mert nem áll jól,nekem nem tetszik,inkább nevetséges,olyan kis bénga viselet. Mindig zárt sportcipőben járok útcán, amugy meg otthon papucsban vagyok zokni nélkül,tud eleget szellőzni a lábam. A zoknis láb szandálban az még lehetőleg jó középbokáig felhúzva főrtelmesen nagypapás viselet,apám ha úgy menne velem valahova, inkább mesziről elkerülöm oly cikinek tartom még megjelenni is ilyennel. Mezitlábas papucsos utcáramenésért meg nem rajongok,mert tisztaságmásiás vagyok vlaamelyest,és látom ,hogy sokaknak a szél befujja a lábuk és a papucs közé az útcai koszt,port,az meg izzatsággal keveredve elég putris kinézetelű lábakat eredményez. Zárt cipő tiszta is,meg jól is néz ki.Világos szinűben meg nyáron is el lehet csámpázni szerintem egész nyugodtan.
2010. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is katasztrófa.
2011. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!