Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is undorodik a szandálos...

Más is undorodik a szandálos férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy komoly munkahelyen dolgozom kb. 15 férfi kollégával és ebből kb 10-en papucsban vagy szandálban mászkálnak. Már nem merek lenézni a földre , mert ha meglátok egy undorító férfi lábfejet öklendezem...
2009. ápr. 16. 08:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, végre egy lelkitárs :D

Bár nekem nem kell melóhelyen nézegetni mások lábát, de elég nekem, ha az utcán szembejön ezzel a sorozatgyártott kínai pasiszandállal. Hát felfordul a gyomrom :S Ha meg még zoknit is felvesz hozzá.. na no comment (:


Lényeg, hogy együtt tudok érezni veled ^^

2009. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést! Már azt hiszem egyedül vagyok. Bár az ismeretségi körömben van még 2 ember, akinek szintén ez a véleménye.

Egyáltalán komolyan lehet venni egy papucsos, szandálos férfit?

2009. ápr. 16. 19:40
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát ne a lábukat nézd! :)
2009. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hidd el direkt nem nézem, de néha odatéved a szemem véletlenül.
2009. ápr. 17. 14:22
 15/22 anonim ***** válasza:
együttérzek veled, én sem szeretem a gusztustalan (férfi) lábfej látványát :S egyszerűen elfog a hányinger és rá sem bírok nézni az illetőre :S lehet, hogy ez beteges, de nem tudok mit csinálni...
2009. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kérdező, szerintem kezeltesd a fóbiádat

undorodni a férfiak lábfejétől - úgy általában, nem normális

2009. máj. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Miért lenne fóbia? Csak mert undorodom tőle? Nincs olyan testrész amitől te undorodsz? Mondjuk egy szőrös férfisegg sem undorító számodra? Az undor a probléma egyik része, a másik a hihetetlen igénytelenség. 1 évet éltem Floridában, hidd el az üzleti életben kevesebb szandálos/papucsos férfival találkoztam ott, mint itt Budapesten.
2009. máj. 6. 09:06
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

nem undorodom egy szőrös férfiseggtől

mint ahogy nem undorododom valakinek a szőrös lábától sem

miért kellene? az más kérdés, ha mondjuk rohadnak a fogai és stb attól persze undorodom én is. de normális dolgoktól nem

ezért mondtam, hogyha kiskorodtól undorodsz a szőrös férfilábaktól, annak bizony pszichés okai vannak, és agresszió mögé rejted a félelmedet (nem sértegetni akarlak, én így látom)

2009. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon nagyon jó a kérdés!!! Én 37 éves pasasként soha nem vennék fel ilyen retteneteket. Egy másik hasonló topicon is kifejtettem már, hogy minden, amit a külsőnkkel teszünk, egyfajta "önpozícionálás" is és a külsőnkkel tesszük az első benyomást embertársainkra. Tehát Uraim! Ha arra vágytok, hogy feminin trendimajmokként tekintsenek rátok, akkor nyugodtan vegyetek fel vietnámi papucsot (felénk bu..ipapucs a neve) vagy túraszandált. Végülis tök fölösleges megadni a tiszteletet, ha a saját kényelmetekről van szó. Nemigaz?

Viccet félretéve el vagyok hűlve, hogy férfitársaim miket vesznek fel a lábukra. Mikor a 80-as években kissrác voltam, kimondottan "mamakedvence" ciki volt a nyitott lábbeli a srácokon. Ma meg?....:(((

És ne jöjjön senki ezzel a "meleg van" dumával. Erről az a sztori jutott eszembe, amikor egy szandálos, rövidgatyás trendike csávó megkérdez egy öltönyöst nyáron, hogy "mondja uram, magának nincs melege így?" mire a pasas: "de, és magának?" a lazácska gyerek: "de, nagyon melegem van nekem is" mire az öltönyös: "Na látja, de én legalább rendesen fel vagyok öltözve"...

Ez a véleményem, nem beszélve arról, hogy munkahelyen meg kéne adni a tiszteletet a többieknek is és magunknak is.

2009. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
kioktatásból 5-ös!
2009. jún. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!