Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért várják el a...

A nők miért várják el a férfiaktól a kockahasat?

Figyelt kérdés
Tudjátok van ez, hogy a nőknek csak egészségesen kell étkezniük, hogy szép testük legyen, míg a férfiaknak hosszú éveket kell a konditeremben tölteni ahhoz, hogy kihozzanak egy 'átlagos' testet. Sok kérdésnél látom, ahol fiú kér véleményt a testéről, odaírják, hogy szálkásítson és hogy legyen kockahasa. Tudom, ez most nagy általánosítás, de nem elég, ha szimplán izmos, muszály kockának lennie (nekem se kockás, de kemény)?
2011. aug. 22. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el. Nekem már az is elég, ha van egy normális alapizomzata egy srácnak (ergo nem úgy néz ki, mint egy etióp), de még az sem olyan fontos. Csak igénytelen és/vagy díszb*zi ne legyen. Ennyi a lényeg.
2011. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a férfiak a nőktől, hogy egy gramm felesleg ne legyen rajtuk, és mindenütt feszesek legyenek. ;)
2011. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
A nőknek csak egészségesen kell étkezniük? Akkor miért van ez a sok lány, aki alig eszik valamit, mert sehogy sem tud megszabadulni a kilóitól? A másik részben meg az, hogy hiába lehet egy lány sovány, ha nincs alakja, és az alakért nekünk még jobban meg kell dolgozni, mint nektek!!! Csak ezt egyik férfi sem ismeri el. És ha olvastad volna ezeknek a kérdéseknek a válaszait, akkor tudnád, hogy a nők nem szeretik, sőt, egyenesen gusztustalannak tartják, ha egy férfi túl izmos. Persze vannak kivételek. Majd ha lány leszel, akkor megtudod, hogy nekünk is meg kell dolgoznunk a szépségünkért. Plusz nekünk még ott van, hogy szép hajunk, sminkünk, nagy mellünk, fenekünk legyen. MIért ne várhatnánk el a kockahasat? Nektek is kell szép arc, nagy fenék, nagy mell... MIk a férfiak? Valami szentek? Valami felsőbbrendű faj, vagy mi a szösz? Láttál te már duci lányt? Na hát akkor jusson eszedbe, amikor ilyen idióta kérdéseket teszel fel. Plusz amellett, hogy nekünk figyelnünk kell az alakunkra, még a hajunknak is a sminkünknek, ruhánknak is tökéletesnek kell lennie. Rengeteg dolgot megteszünk értetek, akkor ideje lenne már viszonozni is! Húzzál el a jó büdös p.icsába.
2011. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

A nőknek csak kevesebbet kell enniük, mint egy bálna vagy még azt sem és egyszerűen a szemedre hányják, hogy ez genetika csög', barbár állat vagy!

Férfiként meg hosszú éveket tölthetsz a konditeremben, szar fehérjeporokat ihatsz, és akkor te csak egy átlagos pasi vagy aki egész nap a tévé előtt fekszik... az igazi sportos pasik olyanok, mint azokon az agyon photosoppolt felvételeken...

2011. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért a férfiak elvárják a nőktől a modellalkatot, a hatalmas melleket, a szőrtelen puncit, és különben is a tökéletességet...


Amúgy nekem kifejezetten nem is tetszik a kockahas

2011. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is erről az idióta oldalról szedtétek:


[link]


De ez egy hatalmas marhaság. Majd ha lányok lesztek, akkor megtudjátok, hogy valóban semmit nem kell tenni a tökéletes külsőért, akkor mondhatjátok. DE addig fogjátok be.


VÁrj, hadd válaszoljak kérdéssel a kérdésedre: Akkor miért van minden női alakos kérdéshez odaírva, hogy még itt legyen feszes, ott legyen feszes, lapos has, formás fenék, formás comb, és egy kiló felesleg ne legyen rajta? EZt kérlek szépen válaszold meg.

2011. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És még annyi, hogy szerintünk férfias, ha valaki szőrös, nektek meg ha már egy kis szőr van valahol, akkor már igénytelenek vagyunk. Úgyhogy nekünk még szőrteleníteni kell a kezünket, lábunkat, nemi szervünket, hónaljunkat... és méghogy kevesebbet kell tennünk a külsőért.
2011. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A többieknek is igazuk van, én megértem mindkét oldalt. Nem lehet kellemes se 12 órát rohadni egy konditeremben 50 kilós súlyokat emelgetve, se diétázni és szőrteleníteni ezerrel, de talán mindkét nemnek engednie kéne az elvárásaiból (úgyszólván komprumisszumot kéne kötni) , és máris meg lenne oldva a probléma.
2011. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én senkitől nem várom el, hogy feszes legyen. Mindenkinek van genetikája, van aki alapból narancsbőrös, és sehogy sem tudja eltüntetni, de ez van. Az meg, hogy megborotváld a hónaljad, a lábad, a puncid, meg a hasad (ha van ott szőr), ne legyen már olyan megerőltető dolog. Tőlünk is elvárjátok, hogy ne szúrjon az arcunk. A harmadik dolog pedig az, hogy aki szép, az smink nélkül is szép.

Utolsó válaszoló: aki odaírja, hogy itt és ott feszesíts, akármilyen hihetetlen, de többségében lányok.

Hálistennek barátnőmnek meg nekem se elhízós genetikánk van, mégse vagyunk tökéletesek, de a sport sokat segít. Csak sokszor tényleg a photoshoppal kigyúrt embereket tekintik ideálnak a nők... Akárcsak a férfiak a csontkukacokat, ebben igazatok van. A média...

2011. aug. 22. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
AZon a nemkutyás képen lévő férfi számomra nem vonzó. SCak mondom.
2011. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!