Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért várják el a...

A nők miért várják el a férfiaktól a kockahasat?

Figyelt kérdés
Tudjátok van ez, hogy a nőknek csak egészségesen kell étkezniük, hogy szép testük legyen, míg a férfiaknak hosszú éveket kell a konditeremben tölteni ahhoz, hogy kihozzanak egy 'átlagos' testet. Sok kérdésnél látom, ahol fiú kér véleményt a testéről, odaírják, hogy szálkásítson és hogy legyen kockahasa. Tudom, ez most nagy általánosítás, de nem elég, ha szimplán izmos, muszály kockának lennie (nekem se kockás, de kemény)?
2011. aug. 22. 16:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Dettó.:D
2011. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Nők:

-szőrtelenítés, és próbáld ki a borotvát, kb 3 hónapig a lábadon, már másnap vagy aznap szúrni fog, kipattog, vérzik, szóval marad a gyanta, epilálás szemöldök,bajusz,hónalj,has,láb,nemi szerv, fenék, esetleg kar és hát.

-pedikűr:egy nő talpán mindig gusztustalanabb a bőrkeményedés, mint a fiúkon

-manikűr: míg nektek csak csutkára kell vágni a körmötöket, vannak olyan lányok akik megnövesztik vagy műkörmöt kell rakatni, mert letöredezik a körmük, hamar lepattog a körömlakk, szinte 2 naponta kell javítgatni

-Haj: a nőknek általában hosszabb a hajuk, tehát sokkal időigényesebb elkészíteni a frizurát, ha zsíros akkor pedig gyakrabban kell a hajat mosni, gondolj bele hosszú hajnál milyen lehet 2 naponta hajat mosni

Alak: Nem úgy van, hogy csak oda kell figyelni mennyit eszel, hiába eszel keveset, ha lapos a feneked, nincs vállad, vastag a combod azt csakis sportolással lehet orvosolni.

-bőrszín: Sok fiúnak a barna bőr jön be, tehát vagy szoli vagy napozás

- Ha valaki anya lesz, meghízik, sokszor löttyedt lesz, a mellük sem lesz a régi, a gyerek mellett alig van idejük magukra, néztem egy tévéműsort ahova nők jelentkeztek átalakításra, szinte mindegyik a szülés után elvesztette a nőiességét, nem érezte jól magát a bőrében, ez nagyon megterhelő


Biztos még sok mindent kihagytam, most ennyit írtam


Üdv: Egy Feminista:D

2011. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Destiny95-tel nagyjából egyet szoktam érteni, most meg aztán különösen.

A férfiak sokkal többet várnak el a nőktől, mint fordítva.

Nektek nem kell a derék-csípő arányra figyelni.

Míg egy nőnek ha alkatilag nincs dereka, az egyből mehet a kukába.

Elvárjátok a kerek segget, közben meg az is többnyire genetika, ha valakinek nincs széles csípője, sokkal nehezebb.

Mellméret szintén genetika, és még sorolhatnám...


Kérdező: Ha boldog vagy a barátnőddel, mit érdekel téged, hogy más hülye nők esetleg mit várnak el?

(Ja, és sose tetszett a kockahas, de ez már egyéni.)

2011. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem várom el... (oké, elismerem, egy Stallone-ért ölni tudnék, de ő kivétel) Ne legyen elhízva és ennyi nekem bőven elég. :)
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

-Szőrtelenítés: barátnőmnek se jött be a borotva, ezért gyantáz - sosem panaszkodott, hogy 2-3 hetente le kell magát gyantázni. Bár az utóbbi időkben azt a szőrtelenítő krémet használja, azt hiszem Veet... Most annyira ki vagytok akadva a szőrtelenítésen, nem tudom hogy azt a heti/havi 1-2 órát miért sajnáljátok.

-Pedikűr: igen, egy nő talpán gusztustalan a bőrkeményedés, de manapság rengeteg lábápoló cuccal el lehet ezt kerülni.

-Manikűr: az utolsó, amit megnézek egy nőn, az a köröm. Oké, ne rágjátok szanaszét, meg legyen ápolt, de én személy szerint mindig is utáltam a műkörmöt. A szép hosszú köröm rendbe van, de nem kell a ló túloldalára esni 10 centis körmökkel, amiket flitterrel díszítetek.

-Haj: megfelelő samponválasztás=zsírosodás megoldva. Nekem ugyan rövid a hajam, mégis egyszerre volt korpás és zsíros. A Garnier megoldotta. Bár ez egyén (és haj) függő.

-Bőrszín: személy szerint megint utálom a szolibarna bőrt. Ha valakinek fehér bőre van, az fogadja el, keressen olyan párt, akinek így tetszik, és ne akarjon természetellenes lenni.

-Anyaság: sógornőm 36 évesen 2 gyermeken van túl, de ha megy az utcán, mindig megbámulják. Ápolja magát, mindezt 2 gyermek és 8 óra könyvelés mellett.


A 78%-osnak annyit, hogy a fenék és a mellméret olyan, hogy a nők is elvárják a 18 centis f@szt. Ha valaki kiírja ide, hogy neki 14 centi, akkor 'mehet a kukába', satöbbi.


Nem kötözködni akarok, és nem is vagyok hímsoviniszta. Elhiszem, hogy a nőknek többet kell törődni a külsejükkel - bár ebbe azért bele lehet kötni, pl. férfiaknak sokkal kisebb a ruhaválasztékuk, mint a nőknek (értsd: fontosabb összejöveteleken öltöny, míg a nők szabadon válogathatnak estélyi, szexi miniruha, koktélruha, nadrágkosztüm, szoknyakosztüm stb), vagy a lábbeliválasztékuk (zárt cipő vagy sportpapucs, esetleg szandál, nőknél zárt cipő, magassarkú, saru, strandpapucs stb). A férfiak feladata a hódítás, ami, ha nem megnyerő a külsőd - ukrán maffiavezérnek nézel ki - azért elég nehéz.


Végülis mindkét nemnek megvannak a maga hátulütői. Becsülöm és tisztelem a női nemet. Akkor viszont a gyk.hu közösségét nem értem: egy olyan ember képéhez, akinek nincs kockahasa, miért azok írnak, akik a kockahasat szeretik? Ugyanígy a vékony lányok képeinél: miért nem azok írnak, akiknek a karcsú nők jönnek be; miért azok, akiknek a teltebbek?

Örök rejtély... Talán majd Lieutenant Horatio Caine megoldja.

2011. aug. 22. 22:18
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kockahas? Már annak is örülök, ha nincsen melle!
2011. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok feminista, de ez azért nagyon bántó. Tudod nekem mondhatom "tökéletes" külsőm van, de nem pottyant az ölembe. Hosszú éveken keresztül minden nap 3 óra edzés, plusz még kocogás, biciklizés... és ezt utálom a férfiakban, amikor azt hiszik, hogy nekünk könnyebb. Hát akkor elmondom: Meg kellett keményen dolgoznom a külsőmért. ÉS azóta sem hagytam abba. És mégis honnan tudod, hogy a lányoknak mit kell tenniük a tökéletes külsőért? Honnan? Netalán egyszer voltál lánytestbe bújva? Ha erre nemmel válaszoltál, akkor javaslom nézz magadba, és gondold végig, miért feltételezed azt, hogy nekünk könnyebb lenne.
2011. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


Zsírkoca, meg hasonló megjegyzések, ott van a kommentekben, nem 1x, hogy mennyire dagadt, meg ilyen sz@r meg olyan sz@r...

Akkor kik várnak el túl sokat a másik nemtől?

2011. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Hát... Aki ezt a lányt lezsírkocázza, annak baj van az agyával. Vagy maga is egy 120 kilós állat, és ezzel próbálja kompenzálni a felgyülemlett haragot. Bizony azt mondom, hogy ez a lány szép, azok az apró párnácskák még jól is mutatnak ott oldalt.

Hanena: én is kosarazok, kézilabdázok, röplabdázok, futok, biciklizek, minden este csinálok hasprést, próbálok normálisan étkezni (Mekis kaják, pizza, zsíros ételek és cukros üdítők mértékkel - nem mondom hogy soha, de ha lehet, félévente 1x eszek pizzát, és akkor iszok cukros izket is), emellett néha még focizok is. Épp ma sérültem le, elcsúsztam a labdán... Mindegy :D Mégsincs kockahasam, akárhogy akarom. Haverom napi 50 felüléssel 2 hónap alatt olyan kockahasat csinált magának, hogy a photoshoposok is megirigyelték tőle.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ez genetika. Én csupán annyit várok el a nőtől, hogy ne legyen látványosan hájas. Mégis sok elhízott embert hallok sírni, hogy ő nem talál magának kockahasú pasit... Ez hogy van?

2011. aug. 23. 22:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy azok hülyék és másokkal szemben kritikusabbak, mint magukkal. Ennyi. Ettől még nem kell általánosítani. Én azt mondom, csak akkor van joga valakinek elvárni másoktól a tökéletes testalkatot, ha ő maga is ilyennel rendelkezik.
2011. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!