Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is undorodik a szandálos...

Más is undorodik a szandálos férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy komoly munkahelyen dolgozom kb. 15 férfi kollégával és ebből kb 10-en papucsban vagy szandálban mászkálnak. Már nem merek lenézni a földre , mert ha meglátok egy undorító férfi lábfejet öklendezem...
2009. ápr. 16. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
:D Egy komoly munkahelyen azért elég durva lehet hogy felül öltöny meg fekete anyag,alul meg egy kitaposott homokszínű szandi XDSzóval szerintem jogos a "hányingered",viszont utcára jó viselet a szandál.(legalábbis meleg időben)
2009. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
hát érdekes amit írsz (szíved joga), de szerintem egy férfi is járhat papucsban, szandálban, melegben ez az egészséges. Én abszolút nem tartom egy férfi lábfejét undorítónak, pláne nem öklendezem az ilyenektől.
2009. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Így van szigorúan utcán és zokni nélkül. A zokni+szandál tényleg gusztustalan. Nekem a papucs jobban tetszik a férfiakon.
2009. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
második vagyok: persze az úgy jó ha szandál, papucs zokni nélkül, de azért ne hányjuk már el magunkat akkor, ha mégse így van.
2009. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Imádom a papucsokat és a szandálokat, jómagam áprilistól októberig az összes cipőm a szekrényben van, mert ilyenkor már puci lábbal közlekedek. És imádom ha a pasik is így tesznek. Egészséges, kényelmes, és ha jól áll az illetőnek, miért ne? Legyen ápolt a lába, sarka, körmei, és kész. 22L
2009. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy elméletileg komoly hely lenne (informatikai szakértő cég), a vezetők öltönyben vannak, a supportosok,programozók, meg rövidnadrágban papucsban. Nekem ez olyan lányosnak tűnik. A férfi lábaktól meg gyerekkorom óta undorodom és az utcán is zavarnak a meztelen lábfejek, de a melóhelyen már szinte elviselhetetlen. Lenőtt körmök, görbe lábujjak, szőrös lábfejek, gombás talpak van itt minden grrrr...
2009. ápr. 16. 09:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát azért egy ápolt , szép női láb az más (bár van a nők között is nem kevés, akinek a lábától hányni lehet.)
2009. ápr. 16. 09:20
 8/22 anonim ***** válasza:
En sem nagyon csipem oket, csak ha vkinek nagyon szep labfeje van es napbarnitott, nem pedig feher ( ritka a pasiknal ).
2009. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
a szandál nekem se tetszik, főleg zoknival undorító, de a papuccsal nincs bajom, ha ápolt a lába
2009. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért lennék finnyás? Az a baj, hogy nem szeretem másnak az undorító lábát bámulni egész nap? Nekem ez kb. olyan, mintha valakinek a szaros seggét kellene néznem..
2009. ápr. 16. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!