Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jó a rajzolt szemöldök?...

Miért jó a rajzolt szemöldök? Van, aki undorodik a saját szemöldökétől?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem, hogy miért jó ez. Vagy talán szépnek gondolják?
2010. jan. 15. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

mármint a tök kiszedett szemöldök és odahúzva egy csík? én se értem, ez gusztustalan :/

21/L

2010. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom sokak nem szeretik a szemöldökük vonalát és inkább olyat "rajzolnak" maguknak,ami tetszik.Nekem az ilyen nem szokott tetszeni,mert nagyon mű,kicsit maszk szerű lesz tőle az arc.

Azt tudtad,hogy Woopy Goldberg teljesen leborotválja és nem is húz a helyére semmit?

2010. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Azt én se értem meg, ha kiszedik az egészet és utána rajzolnak egy másikat. De ha az eredetit kihúzzák ceruzával az azért van, mert túl hiányos vagy "egérke" színű az eredeti és ezt akarják szebbé tenni.
2010. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sosem volt szemöldököm, egy-két szál, az is szőke. Sosem kellett kiszedni sem, mert nem volt mit,,befesteni sem, szintén ezokból. :D úgy néztem ki, mint egy idióta. Aztán kitetováltattam, nem sötét, és nem olyan durva, de így sokkal jobban érzem magam.
2010. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen semmit megérteni, más meg azt nem érti h neked mért tetszik az igazi szemöldök.
2010. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!