Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják a Balerina...

Miért mondják a Balerina cipőkre, hogy csúnyák és nagyon hülyén néznek ki? Ezt főleg férfiaktól hallottam.

Figyelt kérdés
Oké, vannak olyanok amik tényleg nagyon hülyén néznek ki, de vannak szépek is azokat szívesen felveszem.
2011. febr. 4. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
17/F azok a legszebbek egy lányon! nefoglakozz velük = )
2011. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
örülök, hogy így gondolod=) köszi a válaszod
2011. febr. 4. 14:30
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
Mert idétlen, hülyén járnak benne és egészségtelen is.
2011. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
a lapos balerina cipőben mi egészségtelen??=DDD
2011. febr. 4. 14:35
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
a teljesen lapos cipő tényleg egészségtelen.de abban nem értek egyet,hogy hülyén néznének ki.sztem aranyosak.
2011. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
a magassarkú még egészségtelenebb=) sőt, szerintem az néz ki a leghülyébb, ha valaki direkt magassarkút vesz fel csak a divat kedvéért úgy, hogy még járni sem tud benne...ez nevetségesebb, mint a balerina cipő.
2011. febr. 4. 14:41
 7/24 anonim ***** válasza:

Mert nem túl nőies - itt nem arra gondolok, hogy egyáltalán nem, nyilván a tornacipőnél meg az edzőcsukánál sokkal inkább, de azért egy csinos félcipőnél vagy törpe vagy akár magassarkúnál sokkal rosszabb. Csoszognak benne a lányok, és kb. 38-as lábtól felfele ormótlan, kiemeli a láb nagyságát.

Az már kérdés, hogy tényleg rosszat tesz a folyamatos viselése (a magassarkúé is, de ez most más kérdés), mert a tornacipőhöz hasonlóan bokasüllyedést okozhat, és a lúdtalpnak is jó táptalaj.

Talán még azért nem preferálják a férfiak, mert kislányos hatást kelt, nem véletlen a tinidivat része.

2011. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
82%

Szia!A férfiak azt szeretnék,hogy a nap 24 órájában magas sarkúban járjunk! :-)

De ne foglalkozz vele, olyan cipőben és ruhában járj,amiben TE érzed jól magad!!!

Viszont tényleg egészségtelen, és hosszú távon árthat a gerincednek,a tartásodnak!

2011. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az én barátom is (29 éves) kiröhögi mindig az ilyen cipőket, mert szerinte nagyon nem nőies. Azt mondja, ha már kényelmeset akarok, vegyek fel egy jó sportcipőt...

DE szerintem is töfi orrúak, nekem se nagyon tetszenek, esetleg ilyen formában (de az már nem is balerina...):


[link]

2011. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon csinosak ÉS nőiesek. Inkább ez, mint hogy tornacipőben meg edzőcipőben mászkáljatok :) (számomra sokkal inkább ;))
2011. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!