Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják a Balerina...

Miért mondják a Balerina cipőkre, hogy csúnyák és nagyon hülyén néznek ki? Ezt főleg férfiaktól hallottam.

Figyelt kérdés
Oké, vannak olyanok amik tényleg nagyon hülyén néznek ki, de vannak szépek is azokat szívesen felveszem.
2011. febr. 4. 14:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
VAnnak nagyon szép nőies darabok, és vannak kislányosabb típusúak is... És igen inkább ez, mint edzőcipő vagy tornacsuka, vagy magassarkú..
2011. febr. 4. 14:57
 12/24 A kérdező kommentje:
és a 14.47-es amit küldött Linket- az nagyon tetszik. ilyet szívesen hordok.
2011. febr. 4. 14:58
 13/24 A kérdező kommentje:
Csak azok csoszognak , meg slampognak benne amik nem tartják a lábat, a bokát...Így csak csoszogni tud benne a lány természetesen. Érdemesebb olyat választani, ami tartja a lábat.
2011. febr. 4. 14:59
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek,nem venném fel,és tényleg nem egészséges a teljesen lapos cipő.
2011. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem hordtam balerinát, mert alacsony voltam. 161 tavaly:( előtte is mindig magassarkúban jártam, legalább legyek 166-167 centi!


Mostanság már 165-166 cm vagyok, és azt hiszem bevállalok egy csini balerinát tavaszra, aminek van egy kis talpa-emelése is, 2-3 cm, mert tényleg a túl lapos cipő sem jó a lábnak.


Szerintem jó a balerina cipő, szinte 165 cm felett minden vékony nőnek tökéletesen áll!


Sportcipőt egy igazi nő csak sportolásra vagy kirándulásra vesz fel!!! Na az ormótlan, és egyáltalán nem nőies!

Amúgy kicsi lábam van, 36-os, úgy hogy nem leszek benne nagylábú:D

2011. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok túl magas, 163 centi vagyok=) Én viszont mindig is kényelmetlenül éreztem magam a magassarkúban, a sportcipőkben is...- a sportcipő - na ez tényleg nem túl nőies, sőt...:S

Nekem 37-es lábam van, úgyhogy nekem sincs benne túl nagy lábam, de szerintem simán felveheti mindenki aki ezt szeretné. A túl lapos cipő nem jó azt tudom, de akkor mit vegyen fel az ember lánya?...

2011. febr. 4. 15:22
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát azért a sportcipő,és a magassarkú között van átmenet.
2011. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

pl. a törpesarkú cipők is nagyon csinosak tudnak lenni:)

De egyébként nézd... nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Látod, vannak férfiak, akik aranyosnak találják, vannak, akik nem. Ha te balerinában érzed jól magad, senki sem kötelez rá, hogy magassarkút húzz - és nyilván nem is a 15 centis tűsarkú-fetisiszta férfiaknak akarsz imponálni a kinézeteddel:)

A lényeg, hogy fölösleges azzal foglalkozni szerintem (az ízlésesség határán belül persze:D), hogy kinek mi tetszik, mert nincs olyan, ami mindenkinek tetszene:)

2011. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

Te jó ég.Hány éves gyerekek írkálják,hogy igazi nő nem vesz fel sportcipőt?Aki a gyereke mellet mászik egész nap a játszótéren szerintetek kiöltözik kiskosztümbe,amihez tűsarkút vesz?

Hát nem szabadidőt vesz fel,és sportcipőt.És meg lehet kérdezni a férjét,hogy mennyire is NŐ.Csak épp miután a gyerekek alszanak.

2011. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
De ostoba vagy. A gyerekkel foglalkozás az a kirándulás kategória, olyankor az a hülye, aki más cipőt vesz, de ezt te is tudod, csak valamiért magadra vetted...
2011. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!