Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én undorodom a turiktól?

Csak én undorodom a turiktól?

Figyelt kérdés
Nem sznobság. Komolyan. Elhiszem, hogy olcsó, jókat ki lehet fogni, van közte minőségi is. De más levetett ruhája...ki tudja hányszor izzadt bele, hányta le stb. Van valaki más is ezen a véleményen? Tényleg nem kell leszólni, csak édeklődöm.
2011. márc. 11. 16:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%

Hú, tudok én mesélni neked olyat, hogy a beleizzadás lesz a legkisebb bajod! :) Ismerőseim készítők, női ruhával foglalkoznak. Mikor elöntötte a szabászatukat a csatorna (konkrétan úszott a szabvány a sz.arban), annyit tettek, hogy átöblítették a szabványt, és kiadták varrásra. A szaga még csak-csak elment, de, hogy mi maradt az anyagban! Aztán volt olyan bedolgozójuk, aki macskákat tartott otthon, hol lepisilték, hol lekakilták a szabványt...

Sokan mondják, hogy ők nem mossák ki a ruhát első felvételnél, hiszen most vették ki a csomagolásból. Ilyenkor mesélek pár sztorit, és már dobják is a gépbe a ruhát.

Amúgy nem vásárolok turiból, de leginkább azért, mert nincs türelmem bogarászni. Ha csak a fenti indokok tartanak vissza, akkor ne izgulj! A boltban vett anyag sem tudod mit rejt! ;)

2011. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nem ez a bajom, amit leírtál (bár undorító, de ennyi erővel autót se vegyünk használtan, ki tudja, hányan fingtak az ülésen xD).

De ettől függetlenül nem vásárolok ott.

Van egy jellegzetes szaguk az üzleteknek, amit nem bírok hosszú távon elviselni.

Másrészt nincs türelmem végig nézni az egész boltot, hátha találok valamit, közbe meg nem.

És pofátlanul r, boltban újonnan különbet veszek azon az áron, és még méret meg színválaszték is van. Én inkább ezt választom ugyanazon pénzen, nem értem, miért éri meg bárkinek turkálóban vásárolni, mert anyagilag nem gazdaságosabb, az is biztos.

2011. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne lenne már gazdaságosabb anyagilag?!


Nővérem rendszeresen jár turiba és eredeti Nike, Esprit pólókat szokott néha találni 500Ft-ért..Volt amelyiken a címke is rajta volt.

Vagy anyukám vett egy nagyon jó minőségű és szabású, alig használt, téli szoknyát 900Ft-ért.

Egy boltot mondj, ahol ennyiért be tudnád ezeket szerezni.

Még a gagyi kínai is drágább.


Persze én se azt mondom, hogy minden ruhájuk csodás és vannak olyan cuccaik is, amik nem érik meg, de azért általánosságban igenis sokkal olcsóbb, mint egy ruhaüzlet.

2011. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem miért baj az hogy valaki más hordta előtted? Mert akkor mi van? Attól rosszabb egy ruha? Természetes hogy turiban sem a kopott,szakadt cuccot vesszük meg hanem ami úgy néz ki mintha új lenne. Ki van mosva, tehát nem koszos, retkes, semmiben nem különbözik attól amit a boltban veszel.


Én jobban szeretem a turikat, nem az ár miatt, mert az nem érdekel, de legalább ott nem tömegcuccok vannak csak.

2011. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan tuti kabátom turiból, hogy még külföldön (London belvárosa) is megállítottak, hogy honnan van:))) Egy hosszú, vajszínű, kapucnis élőgyapjú gyönyörűség.

Én nem szívom mellre soha, ha valaki undorodik a turiktól, esetleg engem leszól, mert oda (is) járok! Több jó cucc marad nekem, nekünk turipártiaknak! Akik meg rosszul vannak a turitól, vegyék meg ugyanazt a kabátot amit én, kb 500 ft helyett 50 000-ért egész nyugodtan, szívük joga, az ő tárcájuk lesz vékonyabb:)

2011. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szeretném én a turkálókat ha találnék valamit ami tetszik, de általában szélesebbek a felsők mit hosszúak, a nadrágok akkorák, hogy kétszer beleférek, és lehet választani galamb,- az egér, és a piszkos szürke, na meg a barnák között. Az angol átlag ember nem a divatos öltözködéséről híres, ez vonatkozik a németekre és a hollandokra is, legalább is akik ezeket a göncöket kidobták. De aki nagyon lelkes találhat kincseket, és a gyerekruhák tényleg szuperek. Addig meg maradok a plázák leárazásánál, és vadiúj kabátot és felsőket veszek 300ft-ért, meg gatyát 800-ért.
2011. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
OFF: Légyszi szólj nekem is, ha vhol legközelebb 800 ft-ért veszel vadiúj !jó minőségű! nadrágot! Nem bunkózásból, vagy élcelődésből írom ezt, csak én pont tegnap vásároltam egyet 7000 Ft-ért, és ha hasonlót ennyivel olcsóbban kapnék, annak igazán örülnék.
2011. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Orsayban szoktak lenni akciók, most például az akciós árukból ha 3-at veszek egyet ingyen kapok, így vettem 1500-ért 3felsőt. a 800-ft-os gatyák már régebben voltak, de 1500-ért, most is akad.
2011. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!