Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én undorodom a turiktól?

Csak én undorodom a turiktól?

Figyelt kérdés
Nem sznobság. Komolyan. Elhiszem, hogy olcsó, jókat ki lehet fogni, van közte minőségi is. De más levetett ruhája...ki tudja hányszor izzadt bele, hányta le stb. Van valaki más is ezen a véleményen? Tényleg nem kell leszólni, csak édeklődöm.
2011. márc. 11. 16:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert amit megveszel ruhát, szerinted a próbafülkében hányan fingnak bele, hányan szakítják el, hányan veszik fel büdösen...
2011. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
hát szerintem is elég gáz... de van aki fehérneműt is ott vesz :O na az mindenek a teteje...
2011. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ha szakadt vagy büdös a ruha boltban azt észreveszed
2011. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Ezek vegytisztításon átesett ruhák, amelyek az esetek 98%-ában nyugat- európai országból (Anglia, Németo., Hollandia) érkeznek. Nos, az ott élő emberek többségéről elmondható, hogy inkább vesznek új ruhát, minthogy az előzőt ki kelljen mosni. Tehát ezek a ruhák általában viselve sem sokat voltak, nemhogy lehányva.

2011. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
ez így van
2011. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok, elhiszem hogy ki lehet mosni, de nekem már eleve az sem tetszik hogy a turikban a legtöbb ruháról ordít hogy használt, tiszta kopott, kifakult az összes. Én szeretem, ha a ruha amit felveszek, szép, új, friss...
2011. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Elárulom, nem sznobság, de vannak az ÉN lakóhelyemen olyan turik (1-2) ahol olyan ruhák vannak, amiket néhányszor viseltek.

No persze, nem a kínaikra gondoltam, meg az Angol használt ruhákra :)

2011. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
Én is undorodtam tőle, mindig is. :S Nem bírnám felvenni más levetett göncét, undorító, ki tudja, kin volt előtte.
2011. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Ez jó :D


Szerintetek a boltban hányan próbálták fel előttetek ? Lehet, hogy álmaid pólójába egy 50 éves büdös, izzadt, cigányasszony bújt bele. Na, akkor az nem undorító ?

2011. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Hát én boltban is általában azt veszem meg ami hátul van, vagy szépen összehajtogatva a kupac alján, nem azt amin látszik hogy már 28an felpróbálták előttem. De még akkor is teljesen más, hogy felpróbálják pár percig, mint hogy hordják heteket, hónapokat, és ki tudja milyen dolgokat csinálnak benne...
2011. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!