Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én undorodom a turiktól?

Csak én undorodom a turiktól?

Figyelt kérdés
Nem sznobság. Komolyan. Elhiszem, hogy olcsó, jókat ki lehet fogni, van közte minőségi is. De más levetett ruhája...ki tudja hányszor izzadt bele, hányta le stb. Van valaki más is ezen a véleményen? Tényleg nem kell leszólni, csak édeklődöm.
2011. márc. 11. 16:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a turikkal, vagy azokkal, akik onnan vásárolnak, van is egy közel a sulimhoz, oda hetente, kéthetente benézek, de valahogy még nem volt olyan, hogy találtam volna valami szépet... De pl.: barátnőm, aki amúgy nagy márkamániás, múltkor bement oda, és talált egy szép kardigánt... Tehát ha találnék egy nagyon jó állapotban lévő, szép ruhát, akkor azt megvenném.
2011. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem undorító. Eleve csak mosott ruhákat vesznek be, de én ezeket a ruhákat általában kétszer kimosom otthon mielőtt felveszem és kész. Meg amúgy is csomó turis ruha szinte vadonatúj.


Egy boltban szintén simán megvehetsz olyan ruhát, amit felpróbáltak előtted 10-en és nem mindig lehet észrevenni, hogy mit vettek fel, mert az eladók szépen összehajtogatják, kisimítják utána.

2011. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Az új ruha is addig új, amíg fel nem veszed, utána az is "használt" már. Én turiban vettem már vadiúj ruhát, ami hordatlan volt. Vagy olyat, ami párszor volt valakin, mert abszolút újszerű. De én csak olyat veszek meg így, vateráról vagy turcizóból, ami nem alsónemű. Tehát pólót, inget nem, zokni gatya értelemszerűen nem. Ami jöhet így: pulcsi, kabát, nadrág. Cipő soha, abból csak újat veszek. Nem vagyok csóró, de extra gazdag sem, de ha ésszerű, jó ajánlatot kapok, nem ügy, hogy nem új valami.
2011. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én turiban vásárolom a ruháim többségét, és sokkal külömbek a ruháim, mint azok a kínais szarok, amiket minden második emberen látsz. Persze fehérneműt nem ott veszek.
2011. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két turi a városunkban, ahol minden bálabontásnál ott vagyok. :) A felsőim 80%-a turiból van. A barátomnak is én túrom a márkás felsőket. Némelyik tizen valahány ezer újonnan, én meg megvettem 500 Ft-ért darabját. Volt hogy ropogós volt benne a címke, mert használva sem volt. Volt hogy használt volt ugyan, de nagyon jó állapotú. Virágzik a turibiznisz, kár tagadni. Mindenkinek szíve joga, hogy bemegy-e vásárolni. Akár bemegy, akár nem, egyik esetre sem nézem le a másikat.
2011. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nem undorodom tőle.De nem is szeretem őket.

Vannak tényleg nagyon jó cuccok és vadi újak,de kopottak is.Ezért turi :D És ugyan úgy ki kell mosni és ki jön belőle a piszok,ha meg olyan nagyon retkes akk.úgysem veszed meg...

2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
ez nem igaz sokkal jobb szebb olcsobb és jobb minőségű ruhák vannak ott(pl.vögelés és c&a-s pamutpóló 2 mosás után széjjel bolyhosodik turkálós soha!)ez igaz!
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a megoldás:

-fehérneműt,zoknit,kopott vagy koszos cuccot nem veszel

-van nagyon sok olyan turi ahol nem használt,vagy alig használt ruhák vannak(nagy részükön a címke is rajta van)

-ha megvetted kimosod,kivasalod,stb.

Ugyanolyan kb mintha normális boltba vennéd...

Mondjuk nekem sincs olyan rohadt sok cuccom a turiból,de nem leprásak a turis cuccok..nyugii...

2011. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
meg sokkal márkásabbak is az egy nagyon"városi" aki szerint ezek "undorítóak" még 100-szor jobbak is mint a rendes boltiak és márkásabbak sokkal pl marks end spencer guggi esprit
2011. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

egy picit n is undinak tartom,most ahogy igy elmondtad:D

amugy en meg sose vettem turkaloba ruhat

2011. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!