Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MI EZ?! Csak én undorodom...

MI EZ?! Csak én undorodom tőle, csak én találom furcsának?! O. o

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 26. 12:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Undorító, gusztustalan, visszataszító, mint egy isten tudja miféle betegségben szenvedő ember! Nem normális némelyik ember, ez tetszik valakinek? AZ írjon!! Engem érdekelne! Tehát nem vagy egyedül kérdező!!! Fujjjj
2011. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
45%
szerintem is durva, és valaki a p..csépe is rakat ilyet....
2011. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

[link] :SS

de ez miért jó? És honnan ered ez a divat... szerintem azon kívül, hogy undorító, furcsán is néz ki... igazán nem értem mit esznek rajta! :(

2011. márc. 26. 12:27
 4/34 anonim válasza:
78%

Szerintem ez k*rvara beteges.Aki ilyet csinaltat maganak,az inkabb a penzet koltene pszihologusra ,mert biztos nem normalis agyilag.


Amugy ez a felvetel is azt bizonyitja,hogy mennyire megvan zavarodva a vilag.Sok plasztika.100ev mulva szerintem legtobb ember mutanskent fog kinezni.Az emberek jo dolgukban mar nem tudjak mit csinaljanak.


Inkabb jarnanak kezeltetni magukat.

2011. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, ez durva! O_o hihetetlen, hogy valaki egészséges, normális külseje lehetne, és eltorzítja magát...
2011. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Rettentően taszító/undorító!!! Komolyan mondomha valaki ilyennel találkoznék elkapna a hányinger... Szörnyű...
2011. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Ez arra emlékeztet, amikor itt gyakorikérdéseken megkérdezte egy kiscsaj, hol lehetne kettévágatni a nyelvét. Ere jött kb. 30 felhasználó győzködni, hogy ne csinálja, de nem hallgatott rájuk. :S Szerintem ilyeneknek nem lehet megmagyarázni, hogy hülyeség...!
2011. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ezt azért csinálják, hogy minél jobban megbotránkoztassák a környezetüket, és ehhez egyre extrémebb módszerekhez kell folyamodniuk az embereknek.


Egyébként van egy ismerősöm, akinek a betegségéből adódóan mindig daganatai vannak, és az Pont így néz ki. Ha meglátnám ezt az embert, akit belinkeltél ott felül, azt hinném, neki is ilyen betegsége van.

2011. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%

Van egy Tabu nevű sorozat,abban mutogatnak ilyenket,de rendesen hogy hogy csinálják,és elmondja mindig az illető hogy miért is.


De szerintem is beteges,be kellene zárni az ilyet...

2011. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

[link]

van ennnél jobb is, de most nem találo. majd ebéd után keresek.

2011. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!