Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól számít furcsának az, ha valakinek orr piercingje van?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy melyik az a kor,mikor azt lehet mondani egy emberre,hogy ez neki már nem való.
2011. júl. 5. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

szerintem 30

de 40 felett biztos!

2011. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vannak azok a tetkós,szekrényállatok akik 40 évesen sem néznek ki furcsán :D

meg vannak az emósok akik szintén

de egy normál embernél szerintem 24-5

2011. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kösz, második :D ezek szerint tetkós szekrényállat vagyok xD

Nekem családom van, van orrpiercingem és monroe pc-m is, tele vagyok varrva, eddig ezek miatt senki nem nézett rám furcsán, mikor a babakocsit toltam. Söt, itt a lakótelepen szintén van egy csajszi, neki is gyereke van, sok tetkója, orrpc-je, mégsem nézett ki hülyén vele.


Szerintem 60 évesen már vedd ki :)

2011. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem írtad milyen nemü vagy, én a nök nevében írtam :)

Férfiaknál...passz. Azért az orrkarika feltünöbb, nem is megy minden szakmához. Ott kb. 30-at mondanék.

2011. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!