Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen piercingje...

Van valakinek ilyen piercingje? (vertical tragus)

Figyelt kérdés

[link]


Mert hamarosan megcsináltatom, de előtte kíváncsi vagyok, kinek mik a tapasztalatai vele!


2010. ápr. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ismerősömnek van. Altatásban csinálták neki, ha jól emlékszem... Vagy csak érzéstelenítéssel (?), sajnos nem tudom. De szörnyen fájt neki egy darabig.
2010. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én beljebb lövettem, a porcba. Egy hónapig nem volt hajlandó gyógyulni, hiába fertőtlenítettem rendszeresen, végig gyulladt volt, őrülten fájt, nem tudtam azon az oldalon aludni. A fodrászom jobban meg tudta csodálni közelebbről is, azt mondta, hogy ezt muszáj kivenni, ha nem akarom, hogy leessen a fülem. Kivettem, és nagyon hamar beforrt. Szóval, nem mindenki bírja :(
2010. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aha ezt már tapasztaltam, mert sokat én se bírtam, már többet kiszedtem, és a hegek még mindig látszódnak.(Főleg szemöldök)

Amúgy a porc az szerintem teljesen más, mert oda én nem rakatnék, de ennél a piercingnél a bőrt fogják össze, és szúrják át, mint a szemöldöknél.

2010. ápr. 22. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem van. nem volt vészes. ez csak a bőr.

a másik oldalon a porcba van, na az kegyetlen volt.

de ez nem fájt nagyon a szúrásnál sem, és az utána lévő gyógyulási időben is.

viszont olvastam valahol, hogy ezeket általában kidobja a bőr, szóval csak az csináltasson, aki tisztában van vele, hogy ez nem tart örökké.

mint például az ujjak közötti, olyanom is volt, és azt is kidobta.

bár már hallottam olyanról, akinek egy ilyen évek óta bent van, és nem akarja kidobni a bőre, de nemtudom hogy ez igaz e, vagy csak városi legenda :D

2010. ápr. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mármint az utána lévő gyógyulási időben SEM :)
2010. ápr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Te mivel ápoltad, ami bevált?

Amúgy oda banán alakú piercinget tesznek?

2010. ápr. 23. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne hogy milyen alakút.Esetleg surface barbell?
2011. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én már rég túl vagyok az egészen, már ki is vettem.

Banán alakú volt benne, kb fél év után ki is mászott.

Amit írtál lehet az jobb lenne oda.

De állandóan koncentrálni rá, nehogy beüsd valahova, fárasztó, nem lehet tőle bunyózni se.

Ráadásul az alvás se volt kényelmes sokszor.

De egy próbának jó volt, nem bántam meg. :)

2011. jan. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!