Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt köldök piercingje...

Van itt köldök piercingje valakinek? Nagyon fájt? :O

Figyelt kérdés
most szeretnék szuratni..meg szeretnék kérni linkeket hogy utána milyet rendeljek. valami szépet. előre is köszi
2010. aug. 9. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem barátnőm csináltatott, és amikor feküdt az ágyon teljesen be votl parázva a szúróeszköztől, de előtte ugye lefújják és azt mondta h amikor átszúrták nem is vette észre. nem is fájt neki. utána miután az érzéstelenítő kezdett kimenni na akk kicsit érezte h kellemetlen. de elviselhető. én azt mondom az epilálás még mindig jobban fáj mint egy piercing belövése :D:D

ja és itt találsz sok köldökpiercinget

[link]

2010. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is barátnőm csináltatott, azt mondta nem volt vészes

viszont az első pc-d egyszerű legyen ne "lógós"

2010. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tyűű nekem is van, már 4 éve éshát nekem nagyon fájt..:D egy idő után annyira hogy nem is éreztem..:D de megérte..ne aggódj azért meghalni nemhaltam, annyira nemvészes, és hamar megvan :)
2010. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na én csinaltattam a koldokombe is meg a nyelvembe is és hát mit mondjak..a köldök az szószerint jóérzés a nyelvhez képest:)soksikert(hamarmegvan)
2010. aug. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fajt amikor szurta, es meg utana is napokig. Es inkabb a jobb oldalon van es meg kozben kicsit ferde is. Mondjuk annyira nem feltuno, csak engem nagyon zavar. De inkabb igy hagyom, mint hogy megegyszer atszurjak :D

[link] nekem ez tetszik nagy :D

De igaza van az elso valaszadonak, eloszor semmikepp ne logosat rakass be, mert alapbol fajni fog egy darabig ha hozzaer valami. Majd ha teljesen begyogyul akkor tudod cserelgetni fajdalommentesen :))

2011. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!