Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennix idő múlva lappad le?...

Mennix idő múlva lappad le? Volt már akinek bizsu köldök piercingje volt?

Figyelt kérdés
a léyneg h ma lövettem a köldök piercingeme, és uyge feldagadt a köldököm és szeretném tudni h mennyi idő múlva lappad le??? és volt már vkinek bizsu köldök piercingje?? nekem orvosi fém van de van egy bizsu is amit majd szeretnék betenni, sztetek lehet baj belőlle?
2010. aug. 17. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:
a mennix az mennyi akart lenni csak elnyomtam
2010. aug. 17. 19:36
 2/2 anonim válasza:
Hát nekem már meg van 4 éve. Szúrás után rendszeresen kezeltem, fertőtlenítettem, de még FÉL év után is be volt gyulladva, és gennyes volt. Sokszor bele akadt a törölköző, az is akadályozta a gyógyulásban. Már nagyon azon voltam, hogy kiveszem. De aztán mégis kibírtam valahogy. Több emberrel is beszéltem, és mind azt mondta, hogy ez gyógyul a leglassabban. Az egyik lány ki is vette, nem bírta kivárni, hogy meggyógyuljon. Nekem is van pár piercingem, de ez volt az, amelyikkel a legtöbbet szenvedtem. Viszont ajánlom neked, hogy amíg 100%-osan be nem gyógyul, addig ne cseréld ki az orvosi fémet bizsura! Mondjuk nekem most is orvosi fém van benne, mert a bizsutól fájt. Remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!