Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MI EZ?! Csak én undorodom...

MI EZ?! Csak én undorodom tőle, csak én találom furcsának?! O. o

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 26. 12:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként annyi a bajom az ilyen arcokkal, hogy általában igénytelenek.

Tisztelet a kivételnek.

2011. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2011. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt is egy kis csemege. a képek fölötti szövegnél ujjabbb képek.


nénelyik igazán érdekes.

2011. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár barátom akikkel ezt az életmódot éljük, én leírom miért vagyunk ilyenek hátha el olvassátok.

Tudni illik az embernek van egy belső igénye is, és ha valamit az ember szeretne de nélkülöznie kell az lelki bajokhoz vezet.


Ép testben ép lélek, ezek is a test ékesítésére szolgálnak ezzel nem ártunk senkinek én a 26 éves vagyok, vidám kedves srác szeretem is a gyerekeket, de akik nem ismernek betegnek ill. lelki sérültnek tartanak.


Akik engem meg akartak ismerni azoknak adtam esélyt mindig hogy nyissanak felém, és pozitívan csalódtak :)


A test módosításának 2 féle vállfaja van, a tradicionális az ismertebb amit törzsek/vallások/istenségek követtek

A másik pedig a modernkori amibe beletartoznak az emberi test idegen anyagokkal való kiegészítései, ezek a subdermal(bőr alatti) implantátumok olyan hatást keltenek mintha nem ember lenne az illető hanem, hybrid


Sose ítéljetek el emiatt valakit, mert mi így érezzük jól magunkat ezzel vagyunk teljesek, úgy mint ti a Műkörmökkel póthajjal és fülbevalókkal


Senkinek nem ártunk ezzel, nem is célünk a megbotránkoztatás a lázadás meg főleg nem tartozik ebbe bele, az ismerőseim barátaim túl vannak a 20. élet évükön és értelmes emberek úgy ahogy ti.


Ha lehetőségetek lesz valaha a magunkfajtákkal beszélgetni, majd meglátjátok hogy nem minden az aminek látszik :)

26/F

2011. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

utolsó: értem, amit mondasz, de nem mindenki olyan normális, mint te...

azt is megértem, hogy ki akartok törni, meg minden (egyébként én is, mert bakancsot hordok, stb...) de ez azért túlzás szerintem... annyira furcsa ://

nem ítéllek el titeket, de azért megnézem az utcán azokat, akiknek ilyen cuccok vannak a bőrében :SS

de örülök, hogy normálisan válaszoltál :D :D

2011. márc. 26. 17:14
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Félre értesz :)

Te lehet hogy ki akarsz törni valamiből, de mi így vagyunk ki teljesedve, a többségünket nem foglalkoztatja a politika csak a magunk jóléte,

Az egyik barátom kisfiának pedig egész rajongó tábora van hogy az apukája milyen jó fej hapek :)


Akik írták hogy nem kapunk munkát, azoknak annyit írnék hogy van aki friss diplomával is csak minimál béren él, szóval ahogy haladunk az idővel egyre elfogadottabá válik ez a test művészet és némelyikőtök elbújhatna az nem hétköznapi emberek mögött, mert senki nincs feljogosítva arra hogy lenézze a másikat.

Vannak logisztikusként dolgozó emberek is akiknek a külsejük senkit nem érdekel, annál inkább hogy mit tud.

2011. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

akk bocs, h félreértettelek :|

de még mindig nem értem, hogy miért jó, ha golyókat meg mindenféle izét dugdosnak a bőrötök alá?

2011. márc. 26. 17:33
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ékszerek, köznapi nyelven idegen testek amik olyan hatást keltenek mintha félig lennénk emberek

Ha ránézel a karjára, és elgondolkozol egy kicsit látod majd hogy megtenné földöntúlinak is :)


Van a homlokba ültetett subdermal, az pedig szarvacska néven közismert, az állatoknak mikor nő az agyaruk nekik is olyan pukli van ott.


A péniszbe ültetett golyók fokozzák az izgalmi hatást nőnél és férfinél egyaránt.

2011. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
de miért jó?
2011. márc. 26. 18:04
 30/34 A kérdező kommentje:

annyira furcsa... de egyébként nem zavar, hogy mindenki megnéz és megszólnak?

v

2011. márc. 26. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!