Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MI EZ?! Csak én undorodom...

MI EZ?! Csak én undorodom tőle, csak én találom furcsának?! O. o

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 26. 12:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban önbizalmat ad hogy megtudtam valósítani amit akartam, ezek olyan dolgok amikért szintúgy küzdeni kell akárcsak egy állásért, és ha sikerült megszerezni jobban érzed magad a bőrödben önbizalmad is több lesz ezáltal.


Nem zavar hogy megszólnak viszont sokszor igazoltattak már rajtaütés szerűen, a miértjét persze nem tudom.

2011. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

csodállak, hogy téged nem érdekel mások véleménye. Annyira klassz lehet!!! :D Én pld. betegesen függök attól, hogy mit gondolnak az emberek rólam, nincs semmi önbizalmam, stb...

hogy lehetek olyan, mint te? Hogy "sz*rjam le"? :S

2011. márc. 26. 22:48
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem bejon. Egyébként imádom magát a blogot is, mindig olvasom. Izlések és pofonok.
2011. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Te kényszeresen odafigyelsz magadra és ez vezet odáig hogy, normál emberként sem állod meg a helyed mert tudat alatt mindig az mozog benned hogy valami nem stimmel.

Legyél ápolt, ha szép vagy ne foglalkozz annyit magaddal, elég ha szépek a kezeid a hajad pl és máris nem kell túl reagálni önmagad.


Én nyáron van hogy félcsupaszon járkálok akár 2megállóval lentebb az barátokhoz

2011. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!