Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást is zavar, hogy marad a...

Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

Figyelt kérdés
Örültem, hogy jön a szeptember, vele együtt pedig a hidegebb idő. Én mindig is a pulcsis, hosszú gatyás időt szerettem, amikor nem fagysz meg, de azért hidegebb van. A lényeg az, hogy úgy hallottam, még egész szeptemberre meleget mondanak. Ez kicsit elszomorított. Kaptam pár új farmert, amiket már nagyon fel akartam venni, viszont, ha továbbra is 30+ fokok lesznek, megsülnék benne. Viszont behozták a sulinkba azt a szabályt, hogy nem lehet térd fölötti gatyát felvenni, de nekem csak olyan rövidgatyáim vannak. Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

szept. 1. 00:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
29%
Inkább az zavar, hogy nem marad
szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
57%
Végre eltakarodott a meleg a picsába, normális idő lesz pár hétig
szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
70%
Utána meg úgyis október, úgyhogy a 30 foknak hálisten májusig reszeltek.
szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Alapból az emberek nem szeretik a hideget, a sötétet és a nyirkos időt. Mi mostanában ez a rengeteg hipokrita bejegyzés mindenfelé? Social médiában is, itt is....
szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!