Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért van egy...

Szerintetek miért van egy olyan réteg, akiket zavar a Pride, illetve az, hogy más emberek kit szeretnek?

Figyelt kérdés
Én pl nem szeretem a focit. De nem kötöm senkinek sem az orrára. De ha valakit meg érdekel vagy érintett, azt békén hagyom. Melegként az sem zavar, ha valaki házasodik, gyereket nemz, ha neki ez kell a boldogságához, akkor tegyen így. Különbözőek vagyunk, sokszínűek, jó lenne ha ezt végre mindenki elfogadná.

jún. 24. 12:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne lenne?

Vagy téged zavar, hogy véleményszabadság van?

Mégis miért lenne több joga azoknak kimenni és a véleményüket hangoztatni akiknek tetszik a prájd, mint azoknak akiknek meg nem tetszik????

"Én pl nem szeretem a focit. De nem kötöm senkinek sem az orrára."

Ez itt a varázsszó! Nem kötöd mások orrára. Ellenben ha a focidrukkerek nekiállnak az utcán felvonulni és hangoskodnak, téged zavarnak, akadályozzák a közlekedésedet vagy úgy viselkednek ahogy az neked nem tetszik, akkor te is ezt szóvá teszed, nem? Amíg bent a stadionban vagy a kocsmában csinálják, otthon ünneplik a meccset addig neked sincs vele bajod.

Ugyanez a helyzet a prájddal is. Miért is kötik az orrunkra, hogy kinek milyen a szexualitása? Mi közünk hozzá ki mit és kit szeret????

SEMMI!

EZÉRT zavarja sok embert a prájd, mert olyasmivel vonulnak közterületen ami elméletileg magánügy és azt nyomják az arcunkba amiről meg közben üvöltik, hoyg semmi közünk hozzá, ez az ő magánügyük.

jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
60%

Lehetnek erkölcsi, vallási, politikai, kulturális okok.


Téged miért zavar, hogy nem mindenki liberális és riszál egy szivárványos zászlóval?

jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
Én elfogadom mindenki véleményét egészen addig, amíg azzal nem alacsonyít le másokat, vagy kettős mércével korlátozná más jogát.
jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
53%

Ösztönös, az eleve, hogy az embereket zavarja a másik szexualitása.

Azokat a tini csajokat még manapság is qrvázzák akik pasizósabbak az átlagnál.


A társadalom, viszont ösztönösen kiveti magából a rendelleneseket.

Ez minden közösségben élő állatfajnál így van. Így tudott sikeresebb lenni egy adott faj.

jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert valakit hibáztatni kell azért, mert Ők buta, tehetségtelen, csóró senkik. Aztán ez van amikor a melegekre vetül ki, van amikor Soros Györgyre, van amikor azokra akiknek más a bőrszíne.


Ne érts félre, én sem értek egyet a Pride-dal, legalábbis addig a pontig nem, amíg ez arra igyekszik rávilágítani, hogy miben mások mint mi heteroszexuálisok. Szerintem ha az elfogadás a cél, akkor pont arra kellene hangsúlyt fektetni, hogy azt mutassák meg, hogy miben vagyunk hasonlóak, hogy Ők is emberek, fáznak, izzadnak, adóznak, nevelnek gyereket, orvosok, műszerészek, tűzoltók stb.. Nem az az elsődleges kulcs egy ember megítélésénél, hogy melyik nemhez vonzódik. Viszont amíg sokan polgárpukkasztani akarnak, addig sokakból ellenszenvet fog kiváltani.

jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
69%

"Én pl nem szeretem a focit. De nem kötöm senkinek sem az orrára."


Pont erről van szó!

Amíg nem vonulsz fel, meg az utcán nem hirdeted kirívó ruhákban a másságodat, addig nekem sincs veled semmi gondom.

De a pride-on pont ez történik.

jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
49%

#4 folyt


Lepontozás ide vagy oda

ideológiák ide vagy oda


Ez így van

Ezek tények!

jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
67%
Mert túl van tolva az egész, értelmetlenül pakolják bele sorozatokba, filmekbe, van olyan cég ahol a dolgozóknak kötelező kimenni a Pride-ra, ráadásul a résztvevők is előszeretettel szeretnek provokálni különféle vallási és történelmi alakokat összeszivárványozni. Vagy van a melegeknek egy rétege ami folyamatosan hangoztatja (a senkit nem érdeklő) szexualitását.
jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként a melegeknek sem mindegyike ért egyet ezzel a magamutogató felvonulással.

Pl. Vitézy Dávid is elmondta egy interjúban, hogy még sosem volt kint a pride-on, és magánemberként nem is menne ki, csak ha főpolgármesternek választották volna, akkor mint közszereplő menne ki.

jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van meleg ismerősöm, akit nagyon értelmes embernek tartok, magánügynek tartom ki kit szeret. Az én ízlésemnek nem tetszik az sem, ha heterok az utcán smárolnak, de most ilyen a korszellem. Ugyanígy az extrém külsővel rendelkező emberek is taszítanak, nem értem miért kell összevissza tetoválni, szurkálni, festeni magukat. Nem ítélem el, de nem fogok tapsolni nekik és a Pride-on erősen felülreprezentáltak az ilyenek. Harmadrészt az egész elüzletiesedése is zavar, hogy már nem is a jogokról szól főleg, hanem arról, hogy nagy cégek reklámot csinálnak maguknak és azért kelljen magyarázkodni, ha valaki nem megy ki. Hát kösz nem, hagyjanak békén.
jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!