Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavar téged, ha a párod előző...

Zavar téged, ha a párod előző kapcsolatából lévő gyerekről tudod, hogy nem örül annak, ha te is ottvagy a láthatáskor? Ha esetleg a gyerek ki is mondaná, hogy most szeretne csak az apukájával közös programot, úgy, hogy te ne legyél ott.

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellemes erzes, de jobb lehetoseget adni a gyereknek arra, hogy kettesben legyen az apjaval, ha szeretne. Ha szepen elmagyarazod neki, hogy erted, miert szeretne, hogy arra az idore az apja csak az ove legyen, es azt is erted, hogy nehez neki az edesapjat masvalakivel latni, mert o szereti az edesanyjat es faj neki a valas, akkor latni fogja, hogy tekintettel vagy ra es szeretettel, megertoen gondolsz ra, es tiszteled az o szabad akaratat. Mondjad neki, hogy szivesen megvarod, amig o akar veled talalkozni. Igy jobb velemenye lesz rolad, mintha raeroltetned magadat, es kesobb talan o maga fog kozeledni hozzad. Az edesanyjatol alighanem csak rosszat hall rolad, de ha szepen, tapintatosan kezeled, akkor lesz rolad sajat, remelhetoleg kedvezobb velemenye is.
2023. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem természetes, ha szeretne csak apával programot. Akkor is, ha nem elvált egy pár.

Nálunk én szoktam mondani, hogy csináljanak vmit ketten, de nincs rá igénye a gyereknek, szeret velem is lenni.

2023. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a gyerek szol akkor talan meg elhet beszélni.
2023. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem szép dolog, de én örülnék, hogy nem kell vele foglalkozni.
2023. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nagyon örültem volna, hogyha KETTESBEN is lehetek apámmal, és nem kell minden láthatáson a csajával együtt tölteni az időt.
2023. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha a gyereknek az első időkben erre van szüksége,én engednék. De viszont arra is figyelnék,hogy ez ne legyen kezdőpont arra,hogy minden úgy lesz,ahogy ő akarja.
2023. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de szerintem teljesen érthető kérés. Miért ne lehessen kettesben az apjával? Meg az apjának is kell a közös idő a gyerekkel. Ezek a közös órák sokat számítanak a kapcsolatukban. Szóval ez nem feltétlenül ellened szól. Az idő többi részében úgyis te vagy vele. 1 napot ki lehet bírni a párod nélkül.

Én annak vagyok a híve hogy ne jó ezeket a dolgokat erőltetni. Később a párod megkérdezheti tőle hogy mit szólna egy közös programhoz néha (nem állandóan) ahol te is ott vagy. Talán később megváltozik a véleménye és magától fogja mondani hogy te is menj velük.

2023. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom h nekem mi a frász keresnivalom lenne a láthatason minden egyes alkalommal. Néha még oké. De nem állandoan. Legyenek mar kettesben...
2023. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna hiszen elhiszem,hogy csak az apukájával szeretne lenni a gyerek.Ha kimondja valóban nem kellemes érzés,de elhiszem,hogy vannak ilyen érzései.Minden láthatáson pedig nem értem miért kellene ott lennem.
2023. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes igénye a gyereknek.

Ha neked ez probléma, kérdező, akkor elvált és gyerekkel rendelkező férfival ne akarj párkapcsolatot.

2023. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!