Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért van egy...

Szerintetek miért van egy olyan réteg, akiket zavar a Pride, illetve az, hogy más emberek kit szeretnek?

Figyelt kérdés
Én pl nem szeretem a focit. De nem kötöm senkinek sem az orrára. De ha valakit meg érdekel vagy érintett, azt békén hagyom. Melegként az sem zavar, ha valaki házasodik, gyereket nemz, ha neki ez kell a boldogságához, akkor tegyen így. Különbözőek vagyunk, sokszínűek, jó lenne ha ezt végre mindenki elfogadná.

jún. 24. 12:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
13%
Veletek tényleg nem lehet értelmesen beszélgetni. Minden, amit ti mondtok, az jó. Minden, amit mások mondanak, az rossz. Tényleg hihetetlen, hogy nem értenek meg titeket :)
jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
68%
#32 Most kiknek a nevèben beszèlsz ès kikhez?
jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
23%
33: A többi nullára pontozott válaszadó - a kérdező és te.
jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
32%

"De maga az a tèny hogy ő a felesèged, megfogod a kezèt, megvsòkolod, az a szexualitàsod demnostràciòja. Vagy szerinted nem derül ki belőle a szexualitàsokd."

Összemosod azt, amit én szándékosan szétválasztottam. Ha a nyílt utcán csókolózok, az ugyanolyan demonstráció, mint a Pride. Ilyet soha nem is csinálnék.

Az viszont nem demonstráció, ha elmegyek a feleségemmel vacsorázni és posztolunk egy szelfit. Nyilván kiderül belőle, hogy heteroszexuális vagyok, de nem ezt mutogatom, nem ezt helyezem előtérbe, nem egy erre kitalált rendezvényen csinálom, nem öltözök deviáns módon, nem lengetek hetero zászlót, stb.

jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
41%
#34 Ja jò, a lesajnàlàssal önmagàban nem tudok mit kezdeni, de adhatok puszit oda ahol lepontoztak.
jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
61%

#35 Hol nem vettem ezt èszre? Èpp ezt mondom hogy akkor mostantòl ezt a melegeknek is szabad.


Bàr nem tudom, te az esküvődön nem csòkoltad meg a felesèged legalàbb szàz ember előtt? Mert ha igen akkor sajna azt kell mondjam elègge az arcàba toltad egy csomò embernek a szexualitàsod. Persze tudom, most azt fogod mondani hogy az màs, de azt szerintem te se tudod megragadni hogy mièet màs.


(Nyilvàn azèrt mert az utòbbihoz màr hozzàszoktàl, konvencionàlòdott, csak ez meg nyilvàn gyenge èrv.)

jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
76%
#9 Ellenben magyon sok heterò meg tàmogatja a vonulgatàst. Most akkor?
jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
29%

Mert ostobák.

Azt hiszik a világ körülöttük forog és mindenkit érdekel a véleményük.

Figyelemhiányosak, koldulják a figyelmet, szeretik a balhét.


Őket az élteti, ha másokba beleköthetnek.

Focidrukkerek között van ez a csoport, akik verekednek, na azok általában ilyenek.

Az értelmi szintjük egy zoknival vetekedik.


Szeretnek másokat megalázni, valójában ez az önbizalomhiányra vezethető vissza, a butaságuk miatt van egy kisebbségi érzésük, ezért hőzöngenek.

jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
19%

#37

Egybemostad a vacsorázásról posztolt szelfit a csókolózással. Ez két különböző dolog.

"Èpp ezt mondom hogy akkor mostantòl ezt a melegeknek is szabad."

Mikor nem volt szabad szelfit posztolni a melegeknek?

"Bàr nem tudom, te az esküvődön nem csòkoltad meg a felesèged legalàbb szàz ember előtt?"

Az esküvő nem a nyílt utcán zajlik, és csak az jön el oda, akit én meghívok. Ez rohadtul nem egy kategória azzal, amikor kimondottan azért vonulok ki az utcára, hogy mutogassam a szexualitásomat.

jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ma, a 21.században Magyarországon és a nyugati világban teljes mértékben elfogadott a homoszexualitás. Mindenki tudja, hogy vannak melegek. Pont ezért, mert teljesen általános dolog, szerintem nincs szükség felvonulásra.. Jó esetben senki sem hangoztatja, ezt, a hálószobára tartozik a szexuális orientációjuk. A szexualitás szerintem egy intim, privát dolog. Nem hencegésre való dolog. Ha egyenlőek akarnátok lenni a heterókkal, akkor felvonulásokat sem tartanátok, hisz a heteroszexuálisok sem tartanak felvonulást. Béla és Géza szexel egymással. Rendben, de ez senki másra sem tartozik rajtuk kívül. Miért olyan nehéz ezt felfogni? Ne a szexualitás alkossa valakinek a személyiségét. És pláne ne dicsekedjen vele. A felvonulás üzenete az, hogy "felvonulunk, mert különben tartjuk magunkat a többi embernél és a tisztelet alanyi jogon jár nekünk, csak azért, mert melegek vagyunk". Pedig ha valóban be akarnátok illeszkedni a társadalomba, akkor abbahagynátok ezt a fajta polgárpukkasztást, exhibicionizmust. Egyébként én semlegesen állok a témához. Teljesen hidegen hagy. De nem tartom helyénvalónak a vonulást, ahogy azt sem, hogy Béla a szexuális életéről csámcsog, hogy hányszor rakta análisba Sanyit/Gizit. Senkit nem érdekel, nem illendő dolog ilyesmiről beszélni.
jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!