Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért van egy...

Szerintetek miért van egy olyan réteg, akiket zavar a Pride, illetve az, hogy más emberek kit szeretnek?

Figyelt kérdés
Én pl nem szeretem a focit. De nem kötöm senkinek sem az orrára. De ha valakit meg érdekel vagy érintett, azt békén hagyom. Melegként az sem zavar, ha valaki házasodik, gyereket nemz, ha neki ez kell a boldogságához, akkor tegyen így. Különbözőek vagyunk, sokszínűek, jó lenne ha ezt végre mindenki elfogadná.

jún. 24. 12:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
64%

Semmi bajom senkinek a szexualitásával, de ez MAGÁNÜGY!


Mindenki tartsa meg magának, ne vonulgassunk semerre.


A pride a mai formájában egyáltalán nem a homoszexuálisokat védi, sőt!

Csak gyűlöletet szít az egész.

Csak annyit érnek el vele, hogy még nagyobb legyen a széthúzás. És ebben a média keze is mélyen benne van.

jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
36%

#11 A Pride mai formàjàban mi olyan szörnyű? Egy szivàrvànyos zàszlò? Ùristen!


Ez a magànügy duma is annyira kamu ès szànalmas. Mindenki elmondja hogy van felesège, fèrje, megosztja facen hogy hol voltak "kicsimmel" ès aenki sem kezdi el ezeket az ultrakonzervatìv prûdsègeket irogatni nekik kommentekben. De persze ha egy csàvò ilyet posztol akkor màr magànügy. Ez szimpla kettős mèrce, semmi több. Gyerekes ès önző viselkedès.

jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
40%

#4

"A társadalom, viszont ösztönösen kiveti magából a rendelleneseket."


Jaja, ezèrt irànyìtja egy maffia az orszàgot 14 ève xd

jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
48%
Mert a devianciák iránti természetes ellenszenv megvan az egészséges többségben.
jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Egyetértek: heteró oldalról sajnos nagyon erős a kettő mérce. És persze ez gyakran nem szándékos! Gondoljatok bele. Ha Pistike megosztja, hogy jár Annával, vagy megkérte a kezét, vagy gyereket várnak, az nagyon cuki, meg tök oké, hogy kiposztolják. Még a csók is ilyen. Ha én, Balázs, smárolok a párommal, Danival, akkor azt tartsuk a négy fal között, mert ez nem elfogadott. Szerintem pont ezzel van a gond, hogy sokan félreértelmezik a Pride-ot, félnek tőlünk, mintha gonosz emberek lennénk. Pedig ugyanolyan átlag emberek vagyunk, mint bárki más. S úgy gondolom hogy az nagy szó, hogy most már 5.éve kordonok sem kellenek, mindenki szabadon felvonulhat.
jún. 24. 12:53
 16/43 anonim ***** válasza:
44%

Nekem egy felvonulással semmi bajom nem lenne.

Ami nem tetszik:

- politikai ügy lett

- politikusok használják fel, használják ki

- utcára nem való, gusztustalan ruhákban vannak sokan

- gyerekeket visznek ki, akik azt sem tudják, hogy ez mi (egy kisgyerek azt sem tudja, hogy mi az, hogy heteroszexualitás. Miért kéne tudnia az lmbtq és ki tudja még milyen változatokról.)


Egyébként így sem okoz nekem gondot. Egyszerűen nem megyek oda, nem nézem.

jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
17) Magyarul van vele problémád. 🙃
jún. 24. 12:58
 18/43 anonim ***** válasza:
47%

#12

Márpedig a szexualitás magánügy. Ha elmegyek a feleségemmel vacsorázni, és csinálunk egy szelfit, esetleg ki is posztolom, az nem a szexualitásom mutogatása. De ha kint csókolózunk a megállóban, az már rohadtul az. Pláne, ha felvonulok az utcán kifejezetten abból a célból, hogy demonstráljam a szexuális identitásomat.

jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
61%

#17 Mièrt baj az hogy politikai ügy IS (ès nem csak.)


Most kèpzeld el hogy valaki azt mondja: nekem semmi bajom a szegènyekkel csak azzal hogy a szegènysègből politikai ügy lett ès politikusok beszèlnek ròla.

jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
19) Mehetsz a Pride-ra nyugodtan a feleségeddel, meg a gyerekeiddel is. Hatalmas buli volt. 😍
jún. 24. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!