Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást is zavar, hogy marad a...

Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

Figyelt kérdés
Örültem, hogy jön a szeptember, vele együtt pedig a hidegebb idő. Én mindig is a pulcsis, hosszú gatyás időt szerettem, amikor nem fagysz meg, de azért hidegebb van. A lényeg az, hogy úgy hallottam, még egész szeptemberre meleget mondanak. Ez kicsit elszomorított. Kaptam pár új farmert, amiket már nagyon fel akartam venni, viszont, ha továbbra is 30+ fokok lesznek, megsülnék benne. Viszont behozták a sulinkba azt a szabályt, hogy nem lehet térd fölötti gatyát felvenni, de nekem csak olyan rövidgatyáim vannak. Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

szept. 1. 00:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

Igen, én is vártam a lehűlést, de úgy néz ki tűrni kell még egy ideig a meleget


Ha lány vagy a sulis helyzetet ki tudod küszöbölni szoknyával

Ha srác akkor talán a bő szárú gatya nem lesz annyira vészes

Gondolom légkondi nincs a suliban

szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A szoknyából is legalább térd alá érő kell, szóval majd lehet rendelek ilyen vékony anyagú, bokáig érő szoknyákat
szept. 1. 01:43
 3/34 anonim ***** válasza:
70%
Igen zavar.L
szept. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
Nem zavar. Le lehet pontozni!
szept. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Az zavar, hogy normálisan nincsenek már évszakok. Nem okés karácsonykor a 15 fok, most sem a 35.
szept. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavar, mert szeretem a nyarat, igaz mától már szeptember 1. van, elméletben ősz, de örülök még a nyári melegnek. Ha jól emlékszem kb. 2 éve volt az, hogy szeptember 1-jén esett, és onnantól kezdve nagyon sokáig és ezzel a nappal be is köszöntött az ősz.
szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

Igen, utálom a meleget. A reggeli hűvös időt, délután 15-20 fokot kedvelem a legjobban. Ez még nem hideg, teljesen kellemes. Ha sietek valahová akkor sem ömlik rólam a víz. Szemben a mostani 35 fokkal.

Én is vettem most pár hosszú farmert a nyári kiárusításban. De ebben a hőségben nem tudtam még felvenni őket. Pedig nagyon kipróbálnám már.

Jó nagy hülyeség, hogy nálatok nem lehet térd fölé érő gatyát hordani. Én már nem vagyok sulis. De annak idején elég szigorú házirenddel rendelkező katolikus iskolába jártam. Nálunk pl. a sminket, még a hajfestést is tiltották. De olyan nem volt, hogy nem vehetsz fel rövidgatyát, inkább sülj meg!

szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
19%
Az elmúlt években mindig meleg volt szeptember elején.. várható volt, hogy csak mert új hónap jön nem tűnik el rögtön meleg. Plusz ha jön is lehülés újra jöhet meleg. Gondolom te is hallottad a vén asszonyok nyara kifejezést.
szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

"Gondolom te is hallottad a vén asszonyok nyara kifejezést."

Igen, októberben. És közel nem 35+ fokokat jelent, hanem októberi napos 20-25 fok körüli időt. Legalábbis eredetileg ez volt. Nem az augusztus végi, szeptember eleji hőségre használták.

szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon szeretem a meleget, de most már tényleg bele vagyok fáradva. Éjjel se hűl le igazán, úgyhogy dögmeleg van itthon, rohadtul unom. Ha legalább pár nap lehűlés jönne, úgy sokkal jobban viselném utána megint a meleget.
szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!