Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást is zavar, hogy marad a...

Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

Figyelt kérdés
Örültem, hogy jön a szeptember, vele együtt pedig a hidegebb idő. Én mindig is a pulcsis, hosszú gatyás időt szerettem, amikor nem fagysz meg, de azért hidegebb van. A lényeg az, hogy úgy hallottam, még egész szeptemberre meleget mondanak. Ez kicsit elszomorított. Kaptam pár új farmert, amiket már nagyon fel akartam venni, viszont, ha továbbra is 30+ fokok lesznek, megsülnék benne. Viszont behozták a sulinkba azt a szabályt, hogy nem lehet térd fölötti gatyát felvenni, de nekem csak olyan rövidgatyáim vannak. Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

szept. 1. 00:31
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
#10 én is így gondolom
szept. 1. 10:50
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Én azt az időt szeretem, mikor általában már el tudsz lenni rövid ujjú felsőben és rövidnadrágban, viszont a melegtől nem izzadsz le 5 másodperc után. Utálom a kabátos időszakot, szóval én tényleg ezt a rövid ujjú, max. vékony pulcsis időszakot szeretem, de ez a hőség szörnyű. Nem lehet semmit sem kint csinálni anélkül hogy megdöglenél, a házban is meleg van nálunk mert nincs klíma, de így is sokkal jobb bent, ha kilépek, mire eljutok a 10 percre levő buszmegállóba, már folyik rólam a víz, és nagyon kellemetlen így elmenni valahova, hogy ott nincs lehetőséged megmosakodni.
szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem hogy zavar, hanem már konkrétan kezdek megbolondulni. Nálam az ideális idő ilyen 18-22 fok között van. 25-26 nekem már kissé túl meleg erre még szeptember elején is ilyen 33-34 fokok vannak amiben fizikai fájdalmat érzek ha kimegyek. Ami nem lenne baj ha 1-2 napig tartana de már hetek óta ez van.


Minden évben egyre többet filózok azon hogy valahova északabbra költözzek :D

szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
12%
De egyébként azért legyen hűvös szept 1-től, hogy egyesek végre fel tudják venni a beújított hosszúgatyáikat? Márciusban meg inverzben megy a panaszkodás.
szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

#14, mivel ez volt a kérdés, megemlítettem, hogy igen, én is szívesen vennék már fel hosszú gatyát. Egy szóval nem említettem olyat, hogy kizárólag ezért várnám. Meg azt sem, hogy ennek pont szeptember 1-én kellene megtörténnie. Ezt csak te képzelted hozzá. Régebben már augusztus 20-a után érezhetően hűvösebb és csapadékosabb szokott lenni az idő.

Tőlem márciusban soha nem hallhattál még panaszkodást, mert gyűlölöm a meleget. A nyaralóknak, meg a meleg kedvelőknek kell a nyár, ezt elfogadom. De felőlem szeptembertől májusig simán fagyhatna. A -10 fokot sokkal jobban tolerálom, mint a +38-at!

szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha az évszakokhoz passzolna az időjárás.

Ősz->hűvösebb, szeles, esős

Tél->hideg, havas

Tavasz->kellemes

Nyár->meleg


Nem azt mondom, hogy ahogy szeptember 1-je lesz hűljön le az idő, hanem azt, hogy ne legyen 35 fok minden héten és kezdjen már el látszódni egy kis esővel vagy valamivel, hogy mindjárt jön a hideg...

szept. 1. 19:19
 17/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az eső hiánya zavar.Minden kiégett,a patak kiszáradt.Locsolni alig fogok tudni.Éjszaka nehezen alszok kicsit,de legalább nem kell beöltözni,és a szandált is hordhatom még.
szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Mostmár este lehűl 18-19 fokra, nekem kellemes így.

Amúgy nekem mindegy, csak a fűtési szezont nem várom, akkor lesz csak igazán melegem folyton. Ahhoz képest a nyár hűvös.

szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%

19.

Igen, nyilván a téli benti 23 fok az sokkal rosszabb, mint most a kinti 35, benti 25-30.

szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!