Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást is zavar, hogy marad a...

Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

Figyelt kérdés
Örültem, hogy jön a szeptember, vele együtt pedig a hidegebb idő. Én mindig is a pulcsis, hosszú gatyás időt szerettem, amikor nem fagysz meg, de azért hidegebb van. A lényeg az, hogy úgy hallottam, még egész szeptemberre meleget mondanak. Ez kicsit elszomorított. Kaptam pár új farmert, amiket már nagyon fel akartam venni, viszont, ha továbbra is 30+ fokok lesznek, megsülnék benne. Viszont behozták a sulinkba azt a szabályt, hogy nem lehet térd fölötti gatyát felvenni, de nekem csak olyan rövidgatyáim vannak. Mást is zavar, hogy marad a meleg idő?

szept. 1. 00:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

#20

Hát bárcsak 23 fok lenne bent télen… munkahelyen nálunk legalább 27-28 van, ami több mint ami most van nyáron. (25-26)

szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Számolom vissza a napokat, hogy jöjjön a lehűlés és folyamatosan nézem az időjárás jelentő oldalakat. Sajnos ahogy közeledik az aktuális dátum visszaemelkedik a hőmérséklet ahhoz képest amit írnak. Szörnyen szenvedek a melegben és nem szeretem a rövid ruhákat sem, de másban képtelen vagyok megmaradni. Amúgy is utálom a nagy hőséget(meg a kicsit is :D) .
szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%
Én sem szeretem a meleget és várom már a hűvösebb időt, DE most annyiból nem zavar ez a szeptemberi hőség, hogy így jobban ráirányul a figyelem a problémára, remélem marad még 2-3 hétig ez az idő. Mert eddig sokaktól hallottam, hogy nincs is globális felmelegedés, régebben is ilyen meleg volt nyáron stb. Persze azoktól, akik egész nyáron otthon ülnek a klímás lakásban vagy a medencében az udvaron, maximum estefelé mennek le sétálni amikor már kellemesebb az idő vagy csak strandra, fagyizni, nyaralni mozdulnak ki. Most viszont menni kell a gyerekeknek a suliba, ahol nincs klíma a termekben, megsülnek a buszon, vonaton hazafelé, panaszkodhatnak otthon a szülőknek is, akiknek a többsége szintén mehet vissza dolgozni a több hét szabadság-kamu táppénz után. Hátha így jobban átérzik a probléma súlyát hogy pár hetet nekik is senyvedni kell a 35 fokban, nem csak a jó oldalát látják a melegnek.
szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
24= Te egy komplett 100% ostoba ember vagy .
szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
18%
Tegnapelőtt (szept 6 és 7) még fürödtem a Balatonban. Élveztem.
szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Na örülhetsz kérdező. Én meg megfagyok, olyan hideg van.
szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Tudom, mára nagyon lehült az idő
szept. 9. 17:25
 29/34 anonim ***** válasza:
82%

#27, nálunk jelenleg 24 fokot mutat a hőmérő. Az azért nem olyan hatalmas zimankó. Ha 24 fokban meg akarsz fagyni, mit csinálsz télen?!

Vasánap még én is fürödtem utoljára egyet a Balatomban. Mostanra teljesen kellemes idő lett. Végre lehet normálisan aludni is, nem folyik egész nap a víz az emberről. Így szeptember közepe felé, a 24-25 fokos maximum kb. meg is felel az évszakos átlagnak.

szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 Tegnap volt amikor írtam, esett az eső is.Akkor felénk 17 C fok volt, és nem 24! Ma már jóval kellemesebb, fél 6-kor is 21 fok van még. Hogy hogy mit csinálok télen? Jobban felöltözök, de akkor is meg szoktam fagyni.
szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!