Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 81/97 anonim ***** válasza:
ja, bocs' - 78 voltam (80-as)
2020. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
Nekem is van még egy s más mert nem mindég meggyőző a puszta erő..
2020. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, újabb erőlködése nem lesz a nylonharisnyás nemtomkinek. Nem akarom én bántani, mert vannak annál komolyabb problémák is, minthogy egy 'ffi' akárhány 'denes - mi a fszom az a den'...nylonharisnyát hordani van késztetésük. Ne látszódjon, aztán oké. Vegyék hosszú télikabát alá, vagy akármi alá, csak én ne találkozzak ilyen 'lénnyel'....aki rövidnadrághoz nylonharisnyát hord. Bár, ha útálja orbán viktátort és a fidesss-t, akkor minden el van nézve-....mert ők az igazi probléma. Hozzájuk képest az, hogy ki milyen ruhát visel......rohadtul huszadrangú. Tartozom neked egy bocsánatkéréssel, ha nem vagy fideszcsicska.
2020. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:

83-as Dehogynem lesz már itt is az újabb kérdés.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
49%

Tudod!?

Itt sokszor le szokták írni azok akik a férfi ruhát viselő lányokat védik a velük olyan véleményen lévőkkel szemben mint te, hogy mindenki azt hord amit akar.

Ezt vedd tiszteletbe!


És! Ne csak orbánt és a fideszt szidd, hanem a keresztényeket és semmilyen zsoltot mert ők lapítanak a háttérbe és nekik köszönhető orbán 2/3-a!


A harinál a den a vékonyságát határozza meg, minél kisebb ez a szám annál vékonyabb a harisnya.


Remélem segítettem.

2020. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
100%

A 84-es versenyző legalább figyel és napra kész ebből a témából.

Engem meg a sok egyoldalú homározás zavar ha már itt tartunk,hogy kinek mi bhassza a csőrét...

2020. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy nagy valami ez a nylonharisnya, pláne ami szolid, nem kirívó. Ez is még osztó, mint minden, van akit nem érdekel, van akit zavar.
2020. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
0%
85-ösnek: Persze, jogilag ezt nem lehet szabályozni, jogilag persze, hogy mindenki úgy öltözködik, ahogy akar. De,azért kívánatos, hogy egy férfi ne menjen emberek közé nylonharisnyába, mégha100 denes, akkor sem. Egyébként köszi, nagyon fontosinfoval lettem gazdagabb den-ügyben. (egyébként sejtettem, hogy valami ilyesmiről lehet szó...bár nálam ez képileg az átlátszó - átlátszatlan skálát jelentett). A valamilyen-semmilyen zsolt ügyben egyetértek, meg az összes (ál) - vagy normálszentek vonatkozásában is.
2020. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
49%

87!

Pontosan így van ahogy leírtad!


88!

Szóval egy férfinek az is meg van határozva , hogy egy ruhadarab amiben emberek közé megy az milyen anyagú legyen?

A 100 den pont úgy néz ki mint az a futónadrág amire a hiú kisfiúk a rövidnadrágot rá veszik.

Csak nem harisnyának hívják, ha most esetleg a nevébe kötnél bele.

Akkor most hogy is van ez? Mert a nedvességtaszítást sportruházatnál is nejlonnal érik el.

Tehát férfiaknak ez tilos!!

Tudod mit? Azért mert én férfinek születtem nem fogok idegenek kedvében járni a ruházkodásommal ha nekem épp a nejlon harisnya komfortos.

Ez lenne a szerény véleményem ha tetszik ha nem.

2020. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
50%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Tessék aki röhögni akkar jöjjön át ide

2020. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!