Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 21/97 anonim ***** válasza:
81%

"Anno mikor elkezdték tőlünk "ellopni" a nők a nadrágot az hogy zajlott szerinted?"


Úgy hogy egyre több nő kezdett "harcolni" érte, hogy nadrágot vehessenek fel hétköznap mert több okból kifolyólag is praktikusabb volt nekik mint szoknyában lenni főleg ha hideg volt és valami olyan munkát végeztek. Mivel olyan dologról volt szó ami számmottevő előnyt biztosított nők millióinak egyre több nő csatlakozott a mozgalomhoz.


Ez több okból sem jönne össze férfiak nylonharisnya viselésével kapcsolatban. Sokkal sokkal sokkal kevesebb férfi lenne halandó harisnyát felvenni akkor is ha senki nem nézné ki emiatt mint amennyi nő anno inkább viselt volna nadrágot mint szoknyát. Nőknek nadrágot hordani sokszor egyszerűen kényelmesebb, melegebb, nem kell amiatt aggódniuk, hogy valami miatt fellibben a szoknya és belátnak stb.

Ezzel szemben nylonharisnyát hordani rengeteg ember számára szörnyű élmény és kb semmi praktikus nem lenne benne a férfiak számára. Képzelj el egy nagy szőrös izmos lábon egy vékony átlátszó nylonharinsyát...



"Vagy vegyünk példának férfiakat akiknek hosszú a hajuk meg akik fülbevalót viselnek, vagy tovább mennék piercinget."


Az hogy férfiaknak hosszú haja van évezredekig a világ legtermészetesebb dolga volt de később sem volt sosem olyan időszak ahol kimondottan kinéztek volna egy férfit ha hosszú haja van. Sőt igazából még a 70 es 80 as években kimondottan sok hosszúhajú pali volt a rock és metál népszerűsége miatt. Persze vannak lányok akik ki nem állhatják a hosszú hajú csávókat , nekem is van ilyen ismerősöm, de az intelligens emberek hatalmas többsége a mai napig nem ítéli el a hosszú hajúakat szóval ezt nem is értem miért hoztad fel.


A fülbevaló megint olyan, hogy már évszádok óta hordtak nők és férfiak is. Pontosan nem tudom férfiak körében mióta elfogadott, de már Shakespeare-en is volt, úgy is lett lefestve a portréja. De bizonyos kultúrákban már évezredek óta jelen van.


A piercing meg szerintem mindig is uniszex dolog volt. Vannak sokan akik szeretik én speciel rühellem, de ez van, embere válogatja. Vannak társadalmak ahol mai napig nem elfogadott a tetkó és a piercing. És nem minden ország olyan mint a miénk. Ha mondjuk Kínában elkezdesz "lázadni" hogy márpedig te szembemész a normákkal téged nem érdekel hogy ki fogad el akkor ott szépen kirúgnak, máshova fel sem vesznek dolgozni, szép lassan pedig a barátaid de talán még a családod is elpártol mellőled. Meg lehet próbálni.


"A skinny farmerrel mi a helyzet?"


Ez egy már meglévő ruhardabnak egyik fazonja. Ez megint olyan mint a piercing, hogy van aki szereti látni másokon vagy hordani de vannak akik meg nem. Megoszlanak a vélemények, de össze sem hasonlítható azzal ha felvesz egy férfi egy nylonharisnyát rövidnadrággal...


"A futónadrággal ami színtén nejlon csak vastagabb mia helyzet?

Ugye milyen sok pasit látsz ilyen szerelésekben illetve kinézettel?"


Igen, de azért nem olyan mint egy 10-20 denes kis vékony valami azoknál jóval vastagabb plusz ez pedig megint egy olyan ruhadarab aminek van egy funkciója és a viselője bizonyos előnyökhöz jut ha ez van rajta.

2020. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
19%

Szépen kivesézted a véleményemet, köszönöm!

Csupán annyit fűznék hozzá ami a nők mellett szól, hogy nekik legalább van vér a pucájukban.

Egy férfi tisztelet a kivételnek, amúgy egy gyáva,hiú szhar.

Mindég is úgy állt az öltözködéshez hogy az idegeneknek megfeleljen még akkor is olyan ruhát vesz fel ami nem kényelmes, csak nehogy megszólják a többiek.

Szürke,fekete, bő cuccok legyenek egy pasin még ha nem is tetszik csak azért mert különben megszólják a többiek.

Ez tudod hány éves korig tart a kisfiúknál?

Kábé 35. Én már leszharom mások véleményét.

Amúgy miből gondolod, hogy szőrös lábra veszik fel a harisnyát?

Az alap hogy szőrtelen , az izom meg kell is mert egy punnyadt láb hogy néz ki..?

És ha már te nem látod a funkcióját a harisnyának fiúknál, akkor a lányokon a városban mi funkciója van a férfi acélbetétes bakancsnak?

2020. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:
Előb utóbb úgyis ellesz fogadva minden fiúnak és férfinak hogy, nylonharisnyat visel és normális hétköznapi trendi lesz, talán még ebben az évtizedben.
2020. máj. 20. 20:01
 24/97 anonim ***** válasza:
41%

Remélem kérdező minél előbb!


Én mindenesetre teszek is érte nem csak szövegelek, pont a nők példáját követem mikor a mi ruhatárunkat nyúlták le ők is cselekedtek.

2020. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
80%
Sose lesz az. Kevés az olyan hülye a fiúk között, aki harisnyában sütteti a szőrös lábát, meg kényelmetlenkedik benne.
2020. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
35%

Kevés mert birkamód egymást követik!

Amúgy nem értem ha fiúról van szó akkor miért egyértelmű,hogy szőrős a lába..?

Én nem vagyok igénytelen ezért epilálom az egész testem így aztán ilyen gondom nincs.

Próbáltad már? Miből gondolod,hogy kényelmetlen?

2020. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:
Hagy hordja mindegyik fiú vagy férfi aki szereti,előbb utóbb ugy is elesz fogadva mint normális hétköznapi divat remélem még ebben az évtizetben.
2020. máj. 20. 21:36
 28/97 A kérdező kommentje:
bocs hogy,másodszor is kifejeztem magam.
2020. máj. 20. 21:37
 29/97 anonim ***** válasza:
Semmi baj, legyen igazad!
2020. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
76%

26-os

Mert a férfiaknak szőrös. Majd még biztos neki állok szőrteleníteni azért, hogy harisnyázhassak, normális ?

A másik meg, hogy akármennyire kényelmes, egyet biztosan nem tud felülmúlni: azt, ha semmi sincs a lábon.

2020. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!